Superpolisa Partner Zielona Góra

Superpolisa Partner Zielona Góra - Agent sprzedaje polisę zadowolonemu klientowi

Superpolisa Ubezpieczenia – oddział Zielona Góra znajduje się przy ul. Kożuchowskiej 8D. Dzięki profesjonalnemu doradztwu naszych wykwalifikowanych Agentów w zaledwie parę chwil otrzymasz niezbędne informacje na temat najtańszego ubezpieczenia dostępnego obecnie wśród największych ubezpieczycieli na rynku. Odwiedź nasz oddział i znajdź odpowiednią polisę dla siebie – Super Polisę!

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

Możesz nas znaleźć również na Google – Superpolisa Ubezpieczenia Zielona Góra


Partner Superpolisa | Placówka | Oddział | Ubezpieczenia OC i AC

Superpolisa Partner Zielona Góra

Adres: Kożuchowska 8D, 65-061 Zielona Góra Telefon: 600 397 868 Email: kalina.sudakiewicz@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon. - Pt. 11:00 - 18:00 JAK DOJECHAĆ