Superpolisa Ubezpieczenia Gdańsk – oddział nr 1 CH Galeria Przymorze

Ubezpieczenia oferowane przez ten punkt:

Komunikacyjne

Turystyczne

Życie i zdrowie

Mienia

Inne

superpolisa - placówka

Punkt Superpolisa Ubezpieczenia w Galerii Przymorze znajduje się na parterze, wzdłuż linii kas pomiędzy KFC a wejściem do marketu od strony “Piwnicy Win”.

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

 

Superpolisa Ubezpieczenia Gdańsk – oddział nr 1 CH Galeria Przymorze

Adres: Galeria Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża 1 80-398 Gdańsk Telefon: +48 58 739 55 24, 791 304 993 Email: gdansk1@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon.-Sob. 09.00 - 21.00 Nd. 10.00 - 19.00 JAK DOJECHAĆ