Superpolisa Ubezpieczenia Warszawa – oddział nr 3 CH M1 Marki

Ubezpieczenia oferowane przez ten punkt:

Komunikacyjne

Turystyczne

Życie i zdrowie

Mienia

Inne

superpolisa - placówka

Punkt Superpolisa Ubezpieczenia w Centrum Handlowym M1 Marki znajduje się w pierwszej alei od wejścia, usytuowany jest w centralnej części CH, pomiędzy sklepami English Home i Vistula. 

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

Superpolisa Ubezpieczenia Warszawa – oddział nr 3 CH M1 Marki

Adres: ul. Piłsudskiego 1 05-270 Marki Telefon: (22) 228 27 20, 696 460 608 Email: warszawa3@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon. - Sob. 9.00 - 21.00 Nd. (handlowa) 10.00 - 20.00 JAK DOJECHAĆ