Aktualności23 lutego 2018

Media o nas – luty 2018

Po raz kolejny podsumowujemy dla was naszą bieżącą obecność w mediach. W czasie od ostatniego naszego newslettera mieliśmy okazję wypowiadać się w kilku różnych tematach – od polis turystycznych po innowacje w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Przygotowany przez nas jeszcze w styczniu raport z cenami ubezpieczeń turystycznych cieszył się popularnością jeszcze w tym miesiącu. Przypominamy założenia: sprawdziliśmy, w których firmach można znaleźć ubezpieczenie za mniej niż 15 zł za dzień, które pozwoli chronić się w przypadku szkód związanych z amatorską jazdą na nartach. Ranking w całości został zacytowany w jednym z lutowych wydań Gazety Ubezpieczeniowej. Bardzo nas cieszy, że temat podjął również internetowy serwis Faktu – to jeden z czołowych portali ogólnotematycznych w Polsce.

Oprócz tego mieliśmy okazję wypowiadać się w mediach na temat polis AC (stłuczki i kradzieże w oparciu o dolnośląskie i ogólnopolskie statystyki), a w ostatnich dniach mówiliśmy także o roli telematyki w ubezpieczeniach OC. Zachęcamy do lektury zwłaszcza tego ostatniego materiału, w którym powołujemy się na interesujące dane z Wielkiej Brytanii. Statystyki potwierdzają, że telematyka:

• może prowadzić do poprawy bezpieczeństwa na drogach,

• jest potencjalnie dobrym rozwiązaniem dla niektórych młodych kierowców, którzy dzięki niej być może udowodnią ubezpieczycielom, że nie powinni zaliczać się do grupy kierowców wysokiego ryzyka.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 30 stycznia 2020

Nadchodzą podwyżki składek OC

Czytaj dalej
Aktualności 27 lutego 2019

OC wyrównało kurs

Czytaj dalej
Aktualności 24 listopada 2015

Wprowadzenie Portalu Internetowego UFG

Czytaj dalej
Aktualności 7 października 2015

Wnioski Rzecznika Ubezpieczonych do Sądu

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę