Media o nas – luty 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 23.02.2018, w kategorii:

Po raz kolejny podsumowujemy dla was naszą bieżącą obecność w mediach. W czasie od ostatniego naszego newslettera mieliśmy okazję wypowiadać się w kilku różnych tematach – od polis turystycznych po innowacje w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Przygotowany przez nas jeszcze w styczniu raport z cenami ubezpieczeń turystycznych cieszył się popularnością jeszcze w tym miesiącu. Przypominamy założenia: sprawdziliśmy, w których firmach można znaleźć ubezpieczenie za mniej niż 15 zł za dzień, które pozwoli chronić się w przypadku szkód związanych z amatorską jazdą na nartach. Ranking w całości został zacytowany w jednym z lutowych wydań Gazety Ubezpieczeniowej. Bardzo nas cieszy, że temat podjął również internetowy serwis Faktu – to jeden z czołowych portali ogólnotematycznych w Polsce.

Oprócz tego mieliśmy okazję wypowiadać się w mediach na temat polis AC (stłuczki i kradzieże w oparciu o dolnośląskie i ogólnopolskie statystyki), a w ostatnich dniach mówiliśmy także o roli telematyki w ubezpieczeniach OC. Zachęcamy do lektury zwłaszcza tego ostatniego materiału, w którym powołujemy się na interesujące dane z Wielkiej Brytanii. Statystyki potwierdzają, że telematyka:

• może prowadzić do poprawy bezpieczeństwa na drogach,

• jest potencjalnie dobrym rozwiązaniem dla niektórych młodych kierowców, którzy dzięki niej być może udowodnią ubezpieczycielom, że nie powinni zaliczać się do grupy kierowców wysokiego ryzyka.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Sezon na jednoślady rozpoczęty

Sezon na jednoślady rozpoczęty

Ceny ubezpieczeń nadal wzrastają

Ceny ubezpieczeń nadal wzrastają

Czy AC zadziała po szkodzie powstałej na torze?

Czy AC zadziała po szkodzie powstałej na torze?