Strefa Agenta23 lutego 2018

Media o nas – luty 2018

Po raz kolejny podsumowujemy dla was naszą bieżącą obecność w mediach. W czasie od ostatniego naszego newslettera mieliśmy okazję wypowiadać się w kilku różnych tematach – od polis turystycznych po innowacje w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Przygotowany przez nas jeszcze w styczniu raport z cenami ubezpieczeń turystycznych cieszył się popularnością jeszcze w tym miesiącu. Przypominamy założenia: sprawdziliśmy, w których firmach można znaleźć ubezpieczenie za mniej niż 15 zł za dzień, które pozwoli chronić się w przypadku szkód związanych z amatorską jazdą na nartach. Ranking w całości został zacytowany w jednym z lutowych wydań Gazety Ubezpieczeniowej. Bardzo nas cieszy, że temat podjął również internetowy serwis Faktu – to jeden z czołowych portali ogólnotematycznych w Polsce.

Oprócz tego mieliśmy okazję wypowiadać się w mediach na temat polis AC (stłuczki i kradzieże w oparciu o dolnośląskie i ogólnopolskie statystyki), a w ostatnich dniach mówiliśmy także o roli telematyki w ubezpieczeniach OC. Zachęcamy do lektury zwłaszcza tego ostatniego materiału, w którym powołujemy się na interesujące dane z Wielkiej Brytanii. Statystyki potwierdzają, że telematyka:

• może prowadzić do poprawy bezpieczeństwa na drogach,

• jest potencjalnie dobrym rozwiązaniem dla niektórych młodych kierowców, którzy dzięki niej być może udowodnią ubezpieczycielom, że nie powinni zaliczać się do grupy kierowców wysokiego ryzyka.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 29 kwietnia 2020

Konkurs Kubańskie Klimaty

Czytaj dalej
Strefa Agenta 30 lipca 2015

Obrazowo o ubezpieczeniach

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy