Media o nas – luty 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 23.02.2018, w kategorii:

Po raz kolejny podsumowujemy dla was naszą bieżącą obecność w mediach. W czasie od ostatniego naszego newslettera mieliśmy okazję wypowiadać się w kilku różnych tematach – od polis turystycznych po innowacje w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Przygotowany przez nas jeszcze w styczniu raport z cenami ubezpieczeń turystycznych cieszył się popularnością jeszcze w tym miesiącu. Przypominamy założenia: sprawdziliśmy, w których firmach można znaleźć ubezpieczenie za mniej niż 15 zł za dzień, które pozwoli chronić się w przypadku szkód związanych z amatorską jazdą na nartach. Ranking w całości został zacytowany w jednym z lutowych wydań Gazety Ubezpieczeniowej. Bardzo nas cieszy, że temat podjął również internetowy serwis Faktu – to jeden z czołowych portali ogólnotematycznych w Polsce.

Oprócz tego mieliśmy okazję wypowiadać się w mediach na temat polis AC (stłuczki i kradzieże w oparciu o dolnośląskie i ogólnopolskie statystyki), a w ostatnich dniach mówiliśmy także o roli telematyki w ubezpieczeniach OC. Zachęcamy do lektury zwłaszcza tego ostatniego materiału, w którym powołujemy się na interesujące dane z Wielkiej Brytanii. Statystyki potwierdzają, że telematyka:

• może prowadzić do poprawy bezpieczeństwa na drogach,

• jest potencjalnie dobrym rozwiązaniem dla niektórych młodych kierowców, którzy dzięki niej być może udowodnią ubezpieczycielom, że nie powinni zaliczać się do grupy kierowców wysokiego ryzyka.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń: Projekt nowelizacji przyjęty przez Sejm

Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń: Projekt nowelizacji przyjęty przez Sejm

Pokemony nie zapłacą za naprawę – Dziennik Wschodni

Pokemony nie zapłacą za naprawę – Dziennik Wschodni

Spotkajmy się na Targach Franczyzowych w Warszawie

Spotkajmy się na Targach Franczyzowych w Warszawie