Strefa Agenta28 lutego 2020

Nowy produkt kwartału

Naszym nowym produktem kwartału (1 marca – 31 maja) jest ubezpieczenie „Z myślą o domu” Generali. Wyróżnia je szeroki zakres ochrony przy małej liczbie wyłączeń odpowiedzialności. Przy zakupie ubezpieczenia domu lub mieszkania ubezpieczenie rzeczy osobistych od rabunku klient dostanie za symboliczną złotówkę!

W zakresie ubezpieczenia „Z myślą o domu” znajdziemy m.in. ochronę od rażącego niedbalstwa, którą Generali wprowadziło w 2016 roku jako pierwszy ubezpieczyciel. Szkody kradzieżowe lub zalaniowe spowodowane niezamkniętymi drzwiami, oknem lub balkonem objęte są ochroną do 10 tysięcy złotych. Co ważne, klient dostanie odszkodowanie nawet wówczas, gdy szkoda była wynikiem jego rażącego niedbalstwa (np. pozostawienia włączonego żelazka) – lista zdarzeń jest otwarta.

Kolejnym atutem ubezpieczenia jest odpowiedzialność ubezpieczyciela za szkody powstałe na skutek braku przeglądu budowlanego (np. gazowego) – objęte są one ochroną aż do kwoty 50 tysięcy złotych. Klient może rozszerzyć ubezpieczenie również o opcję „domu w budowie” – ochrona obejmuje wówczas przepięcie, wandalizm, stłuczenie, katastrofę budowlaną. Jeśli inwestycja jest już na etapie stanu surowego zamkniętego, ochrona może być rozszerzona o kradzież z włamaniem stałych elementów.

Klienci Generali mogą też liczyć na to, że w razie konieczności ich odszkodowanie zostanie wypłacone na podstawie wartości odtworzeniowej – zaoferowane świadczenie pozwoli odkupić utracone mienie, a nie będzie stanowić jedynie części tej kwoty pomniejszonej o stopień zużycia. Odnosi się to zarówno do budynków stałych, jak i ruchomości domowych bez żadnych ograniczeń wieku!

Polecajmy „Z myślą o domu” klientom – to ubezpieczenia zapewnia duży komfort.

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 28 lutego 2020

AXA wychodzi, Uniqa rośnie

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy