Aktualności12 maja 2015

BLS dostępne w Gothaer

Od  11.05.2015r. kierowcy decydujący się na zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC w Gothaer mają możliwość obsługi szkody komunikacyjnej w ramach autorskiej usługi bezpośredniej likwidacji szkód. BLS według modelu Polskiej Izby Ubezpieczeń zostanie wprowadzony od połowy października.

Rozpoczynamy obsługę szkód komunikacyjnych naszych klientów w ramach modelu bezpośredniej likwidacji szkód. Jesteśmy dobrze przygotowani do tego procesu – braliśmy aktywny udział w pracach Polskiej Izby Ubezpieczeń nad BLS, a jednocześnie przez kilka ostatnich miesięcy prowadziliśmy proces wdrażania nowego rozwiązania w naszych wewnętrznych strukturach – informuje Anna Włodarczyk-Moczkowska, prezes zarządu Gothaer TU.

Z usługi BLS udostępnionej przez Gothaer skorzystać może każdy klient firmy posiadający umowę obowiązkowego OC samochodu. Dotyczy to także kierowców, którzy umowę ubezpieczenia zawarli przed 11 maja 2015 roku.

14772487_mWarto również podkreślić, że bezpośrednia likwidacja szkód w Gothaer jest autorskim projektem towarzystwa. BLS na zasadach wypracowanych przez PIU zacznie obowiązywać od 15 października tego roku. O przyjęcie takiego systemu wdrażania nowej usługi firma informowała już 30 marca podczas podpisywania umowy o przystąpieniu do przygotowanego przez Izbę modelu.

Od 1 kwietnia, na mocy tego porozumienia BLS dostępne jest w Concordii Ubezpieczenia, Ergo Hestii, PZU, UNIQA i Warcie. Od 1 lipca z ułatwionej likwidacji szkód skorzystać będzie można także w Avivie i Liberty Ubezpieczenia.

 

PF

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 6 czerwca 2019

Rok na rynku marki Link4 Mama

Czytaj dalej
Aktualności 28 października 2016

Czy ceny OC jeszcze wzrosną?

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy