BLS dostępne w Gothaer

Od  11.05.2015r. kierowcy decydujący się na zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC w Gothaer mają możliwość obsługi szkody komunikacyjnej w ramach autorskiej

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 12.05.2015, w kategorii:

Od  11.05.2015r. kierowcy decydujący się na zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC w Gothaer mają możliwość obsługi szkody komunikacyjnej w ramach autorskiej usługi bezpośredniej likwidacji szkód. BLS według modelu Polskiej Izby Ubezpieczeń zostanie wprowadzony od połowy października.

Rozpoczynamy obsługę szkód komunikacyjnych naszych klientów w ramach modelu bezpośredniej likwidacji szkód. Jesteśmy dobrze przygotowani do tego procesu – braliśmy aktywny udział w pracach Polskiej Izby Ubezpieczeń nad BLS, a jednocześnie przez kilka ostatnich miesięcy prowadziliśmy proces wdrażania nowego rozwiązania w naszych wewnętrznych strukturach – informuje Anna Włodarczyk-Moczkowska, prezes zarządu Gothaer TU.

Z usługi BLS udostępnionej przez Gothaer skorzystać może każdy klient firmy posiadający umowę obowiązkowego OC samochodu. Dotyczy to także kierowców, którzy umowę ubezpieczenia zawarli przed 11 maja 2015 roku.

14772487_mWarto również podkreślić, że bezpośrednia likwidacja szkód w Gothaer jest autorskim projektem towarzystwa. BLS na zasadach wypracowanych przez PIU zacznie obowiązywać od 15 października tego roku. O przyjęcie takiego systemu wdrażania nowej usługi firma informowała już 30 marca podczas podpisywania umowy o przystąpieniu do przygotowanego przez Izbę modelu.

Od 1 kwietnia, na mocy tego porozumienia BLS dostępne jest w Concordii Ubezpieczenia, Ergo Hestii, PZU, UNIQA i Warcie. Od 1 lipca z ułatwionej likwidacji szkód skorzystać będzie można także w Avivie i Liberty Ubezpieczenia.

 

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

luty 2016

luty 2016

Niskie ceny polis wśród najważniejszych biznesowych wydarzeń ubiegłego roku

Niskie ceny polis wśród najważniejszych biznesowych wydarzeń ubiegłego roku

Warta znalazła sposób na wyłudzenia

Warta znalazła sposób na wyłudzenia