Strefa Agenta24 września 2015

Media o nas – Wrzesień 2015

We wrześniu, jak każdego miesiąca, po raz kolejny prowadziliśmy aktywność w mediach, a z naszych wypowiedzi skorzystało blisko trzydzieści redakcji. Do najważniejszych tematów, które komentowaliśmy należały w ostatnich kilku tygodniach kwestie cen OC dla kierowców ze szkodami, a także ceny polis na samochody z kierownicą po prawej stronie.

 

W temacie składek OC na tzw. „angliki” wypowiadaliśmy się już w zeszłym miesiącu. We wrześniu do tego tematu wróciły m.in. redakcje branżowego czasopisma Szkoła Jazdy oraz dziennika Rzeczpospolita, w którym nasza wypowiedź została nawet uznana za cytat tygodnia. Zdecydowanie częściej wypowiadaliśmy się natomiast w mediach na temat wpływu liczby szkód na cenę OC. Więcej na ten temat przeczytacie w innym przygotowanym przez nas w tym miesiącu tekście, teraz chcemy jedynie zwrócić Waszą uwagę, że naszą informacją prasową udało się zainspirować do poruszenia wątku szkód tak ważne tytuły jak gazeta Nasze Miasto – Łódź, Wirtualną Polskę czy internetowe wydanie gazety Fakt. Pojawiliśmy się w mediach także w temacie polis majątkowych, a konkretnie na równi z ekspertami Uniqa, PZU i Link4 komentowaliśmy w Rzeczpospolitej możliwości ubezpieczenia się najemcy oraz wynajmującego mieszkanie.

Jak zawsze prezentujemy Wam teksty z naszym udziałem oraz zachęcamy do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 10 marca 2016

BLS: bilans po roku

Czytaj dalej
Strefa Agenta 17 października 2016

Superpolisa na Targach Franczyza 2016

Czytaj dalej
Strefa Agenta 26 czerwca 2017

Media o nas – czerwiec 2017

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę