Media o nas – Wrzesień 2015

We wrześniu, po raz kolejny prowadziliśmy aktywność w mediach, a z naszych wypowiedzi skorzystało blisko trzydzieści redakcji.

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 24.09.2015, w kategorii:

We wrześniu, jak każdego miesiąca, po raz kolejny prowadziliśmy aktywność w mediach, a z naszych wypowiedzi skorzystało blisko trzydzieści redakcji. Do najważniejszych tematów, które komentowaliśmy należały w ostatnich kilku tygodniach kwestie cen OC dla kierowców ze szkodami, a także ceny polis na samochody z kierownicą po prawej stronie.

 

W temacie składek OC na tzw. „angliki” wypowiadaliśmy się już w zeszłym miesiącu. We wrześniu do tego tematu wróciły m.in. redakcje branżowego czasopisma Szkoła Jazdy oraz dziennika Rzeczpospolita, w którym nasza wypowiedź została nawet uznana za cytat tygodnia. Zdecydowanie częściej wypowiadaliśmy się natomiast w mediach na temat wpływu liczby szkód na cenę OC. Więcej na ten temat przeczytacie w innym przygotowanym przez nas w tym miesiącu tekście, teraz chcemy jedynie zwrócić Waszą uwagę, że naszą informacją prasową udało się zainspirować do poruszenia wątku szkód tak ważne tytuły jak gazeta Nasze Miasto – Łódź, Wirtualną Polskę czy internetowe wydanie gazety Fakt. Pojawiliśmy się w mediach także w temacie polis majątkowych, a konkretnie na równi z ekspertami Uniqa, PZU i Link4 komentowaliśmy w Rzeczpospolitej możliwości ubezpieczenia się najemcy oraz wynajmującego mieszkanie.

Jak zawsze prezentujemy Wam teksty z naszym udziałem oraz zachęcamy do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Gothaer: polisy dla młodych piłkarzy

Gothaer: polisy dla młodych piłkarzy

Rewolucja w OC rozpocznie się w kwietniu

Rewolucja w OC rozpocznie się w kwietniu

Aviva: stres i smog w Top 5 czynników szkodzących zdrowiu

Aviva: stres i smog w Top 5 czynników szkodzących zdrowiu