Media o nas – Wrzesień 2015

We wrześniu, po raz kolejny prowadziliśmy aktywność w mediach, a z naszych wypowiedzi skorzystało blisko trzydzieści redakcji.

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 24.09.2015, w kategorii:

We wrześniu, jak każdego miesiąca, po raz kolejny prowadziliśmy aktywność w mediach, a z naszych wypowiedzi skorzystało blisko trzydzieści redakcji. Do najważniejszych tematów, które komentowaliśmy należały w ostatnich kilku tygodniach kwestie cen OC dla kierowców ze szkodami, a także ceny polis na samochody z kierownicą po prawej stronie.

 

W temacie składek OC na tzw. „angliki” wypowiadaliśmy się już w zeszłym miesiącu. We wrześniu do tego tematu wróciły m.in. redakcje branżowego czasopisma Szkoła Jazdy oraz dziennika Rzeczpospolita, w którym nasza wypowiedź została nawet uznana za cytat tygodnia. Zdecydowanie częściej wypowiadaliśmy się natomiast w mediach na temat wpływu liczby szkód na cenę OC. Więcej na ten temat przeczytacie w innym przygotowanym przez nas w tym miesiącu tekście, teraz chcemy jedynie zwrócić Waszą uwagę, że naszą informacją prasową udało się zainspirować do poruszenia wątku szkód tak ważne tytuły jak gazeta Nasze Miasto – Łódź, Wirtualną Polskę czy internetowe wydanie gazety Fakt. Pojawiliśmy się w mediach także w temacie polis majątkowych, a konkretnie na równi z ekspertami Uniqa, PZU i Link4 komentowaliśmy w Rzeczpospolitej możliwości ubezpieczenia się najemcy oraz wynajmującego mieszkanie.

Jak zawsze prezentujemy Wam teksty z naszym udziałem oraz zachęcamy do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Byśmy nie byli mądrzy po szkodzie

Byśmy nie byli mądrzy po szkodzie

Ubezpieczeniowy model zwycięstwa według Lloyd’sa

Ubezpieczeniowy model zwycięstwa według Lloyd’sa

Na stoku karta z NFZ nie wystarcza

Na stoku karta z NFZ nie wystarcza