Aktualności25 kwietnia 2022

Czy w tych czasach możemy coś zaplanować?

Czy w tych czasach możemy coś zaplanować? | Logo Miesięcznika Ubezpieczeniowego

Kwietniowe wydanie Miesięcznika Ubezpieczeniowego bazowało głównie na temacie rynku ubezpieczeń motoryzacyjnych. W numerze pojawiły się tematy takie jak: wyzwania branży, technologia, taryfikacja i likwidacja szkód. Wturowała im problematyka bancassurace, ubezpieczeń w cyberświecie czy walka z nadużyciami. Jednak głównym pytaniem na które my jako Superpolisa postanowiliśmy odpowiedzieć pozostawało “Czy w tych czasach możemy coś zaplanować?”.

Wyzwania Multiagencji Ubezpieczeniowych

Prezes zarządu Superpolisy Ubezpieczenia – Jakub Nowiński, na łamach numeru 4 miesięcznika wypowiedział się na temat trendów, planów oraz możliwości i wyzwań Multiagencji Ubezpieczeniowych w dzisiejszych, niepewnych czasach.

Dotychczas własny samochód był na liście marzeń prawie każdego Polaka. Było to najczęściej traktowane jako podstawowe dobro w każdym domu lub zwyczajnie jako chęć posiadania na własność, zabezpieczenie i stałość. Ten trend się zmienił. Zmniejsza się sprzedaż nowych pojazdów i liczba samochodów w obiegu.

– Jakub Nowiński

Co zmieniła pandemia?

Pandemia zmieniła codzienność w prowadzeniu biznesu. Standarem stały się bowiem spotkania on-line. Wpływa to na mniej tras biznesowych, spotkań poza biurem, a tym samym mniej wyjeżdzonych kilometrów i finalnie mniej szkód.

Firmy zwiększyły swoje kompetencje w sposobie zarządzania i dbania o klienta, więc mimo zwiększonego dystansu spowodowanego sprzedażą zdalną, relacja z klientem pogłębiła się.

Artykuł – “Czy w tych czasach możemy coś zaplanować?”

Zapraszamy do zapoznania się z całością artykułu, dostępną w linku poniżej.

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę