Strefa Agenta22 sierpnia 2017

Konkurs sprzedażowy rozstrzygnięty!

Znamy już zwycięzców konkursu sprzedażowego dla Partnerów Superpolisy. W rywalizacji sieci własnej zwyciężył Marcin Białobrzeski z oddziału Warszawa nr 5 w CH Sadyba. Natomiast zwycięstwo w konkursie dla Partnerów z sieci zewnętrznej przypadło Annie Czyżkowskiej, która prowadzi punkt ubezpieczeniowy „Świat Ubezpieczeń Anna Czyżkowska” w Mińsku Mazowieckim. 

Dla przypomnienia: w drugim kwartale 2017 roku zorganizowaliśmy konkurs na największą sprzedaż ubezpieczeń innych niż komunikacyjne. Rywalizowali ze sobą zarówno Partnerzy z sieci własnej, jak i zewnętrznej.

W zaciętej walce pomiędzy pracownikami sieci wewnętrznej zwyciężył Marcin Białobrzeski z Warszawy, który w nagrodę otrzymał nowoczesny tablet. Marcin w drugim kwartale tego roku osiągnął najwyższy wynik sprzedażowy w ubezpieczeniach majątkowych, zrealizował indywidualny plan oraz sprzedał w trakcie trwania konkursu wymaganą regulaminem liczbę polis życiowych.

Z kolei w konkursie dla pracowników sieci zewnętrznej wygrała Anna Czyżkowska z Mińska Mazowieckiego. Jak przyznała, nie była liderem w rankingu od początku rywalizacji, ale dzięki determinacji udało jej się osiągnąć najwyższy wynik sprzedażowy i tym samym zdobyła nagrodę – wysokiej klasy smartfon. Anna przez dwa miesiące trwania konkursu sprzedała ubezpieczenia pozakomunikacyjne o najwyższym przypisie składki.

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę