Konkurs sprzedażowy rozstrzygnięty!

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 22.08.2017, w kategorii:

Znamy już zwycięzców konkursu sprzedażowego dla Partnerów Superpolisy. W rywalizacji sieci własnej zwyciężył Marcin Białobrzeski z oddziału Warszawa nr 5 w CH Sadyba. Natomiast zwycięstwo w konkursie dla Partnerów z sieci zewnętrznej przypadło Annie Czyżkowskiej, która prowadzi punkt ubezpieczeniowy „Świat Ubezpieczeń Anna Czyżkowska” w Mińsku Mazowieckim. 

Dla przypomnienia: w drugim kwartale 2017 roku zorganizowaliśmy konkurs na największą sprzedaż ubezpieczeń innych niż komunikacyjne. Rywalizowali ze sobą zarówno Partnerzy z sieci własnej, jak i zewnętrznej.

W zaciętej walce pomiędzy pracownikami sieci wewnętrznej zwyciężył Marcin Białobrzeski z Warszawy, który w nagrodę otrzymał nowoczesny tablet. Marcin w drugim kwartale tego roku osiągnął najwyższy wynik sprzedażowy w ubezpieczeniach majątkowych, zrealizował indywidualny plan oraz sprzedał w trakcie trwania konkursu wymaganą regulaminem liczbę polis życiowych.

Z kolei w konkursie dla pracowników sieci zewnętrznej wygrała Anna Czyżkowska z Mińska Mazowieckiego. Jak przyznała, nie była liderem w rankingu od początku rywalizacji, ale dzięki determinacji udało jej się osiągnąć najwyższy wynik sprzedażowy i tym samym zdobyła nagrodę – wysokiej klasy smartfon. Anna przez dwa miesiące trwania konkursu sprzedała ubezpieczenia pozakomunikacyjne o najwyższym przypisie składki.

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Czy warto wykupić ubezpieczenie laptopa?

Czy warto wykupić ubezpieczenie laptopa?

Za mało czasu na nowe wytyczne?

Za mało czasu na nowe wytyczne?

OC już nie drożeje, ale również nie stanieje

OC już nie drożeje, ale również nie stanieje