Konkurs sprzedażowy rozstrzygnięty!

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 22.08.2017, w kategorii:

Znamy już zwycięzców konkursu sprzedażowego dla Partnerów Superpolisy. W rywalizacji sieci własnej zwyciężył Marcin Białobrzeski z oddziału Warszawa nr 5 w CH Sadyba. Natomiast zwycięstwo w konkursie dla Partnerów z sieci zewnętrznej przypadło Annie Czyżkowskiej, która prowadzi punkt ubezpieczeniowy „Świat Ubezpieczeń Anna Czyżkowska” w Mińsku Mazowieckim. 

Dla przypomnienia: w drugim kwartale 2017 roku zorganizowaliśmy konkurs na największą sprzedaż ubezpieczeń innych niż komunikacyjne. Rywalizowali ze sobą zarówno Partnerzy z sieci własnej, jak i zewnętrznej.

W zaciętej walce pomiędzy pracownikami sieci wewnętrznej zwyciężył Marcin Białobrzeski z Warszawy, który w nagrodę otrzymał nowoczesny tablet. Marcin w drugim kwartale tego roku osiągnął najwyższy wynik sprzedażowy w ubezpieczeniach majątkowych, zrealizował indywidualny plan oraz sprzedał w trakcie trwania konkursu wymaganą regulaminem liczbę polis życiowych.

Z kolei w konkursie dla pracowników sieci zewnętrznej wygrała Anna Czyżkowska z Mińska Mazowieckiego. Jak przyznała, nie była liderem w rankingu od początku rywalizacji, ale dzięki determinacji udało jej się osiągnąć najwyższy wynik sprzedażowy i tym samym zdobyła nagrodę – wysokiej klasy smartfon. Anna przez dwa miesiące trwania konkursu sprzedała ubezpieczenia pozakomunikacyjne o najwyższym przypisie składki.

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

„Docenimy w razie wypadku” – Rzeczpospolita

„Docenimy w razie wypadku” – Rzeczpospolita

Superpolisa.pl z placówkami na terenie całego kraju

Superpolisa.pl z placówkami na terenie całego kraju

Ubezpieczeni doceniają wszystkie formy kontaktu

Ubezpieczeni doceniają wszystkie formy kontaktu