Aktualności12 czerwca 2018

Link4: Ponad 380 tys. zł premii w programie Kasa Wraca

Minął rok od uruchomienia programu Kasa Wraca, w którym kierowcy ubezpieczeni w Link4 mogą zdobywać premie finansowe za bezpieczny styl jazdy. Korzystając z modułu Kasa Wraca w nawigacji NaviExpert – partnera projektu, użytkownicy otrzymują na bieżąco informacje zwrotne na temat swojego stylu jazdy, jej zgodności z przepisami i generowanych nagrodach.

W ciągu roku do programu przekonało się 15 tys. klientów ubezpieczyciela, którzy regularnie jeżdżą z włączoną aplikacją. Przeważają wśród nich mężczyźni w wieku 33-45 lat, poruszający się po polskich drogach ok. 9-letnimi samochodami, w wielu przypadkach niemieckich marek. Użytkownicy programu jeżdżą najczęściej po obszarach miejskich, a swoją polisę opłacają bezgotówkowo.

Od 16 maja wszyscy zainteresowani programem Kasa Wraca mogą na stronie internetowej ubezpieczyciela śledzić wysokość nagród generowanych przez telematycznych kierowców. Dotychczas uczestnicy promocji łącznie przejechali już 22 mln km, zgromadzili ponad 380 tys. zł nagród, a rekordzista wygenerował na swoim profilu 1185 zł.

Po zamknięciu pierwszych okresów rozliczeniowych aż 94% ubezpieczonych zdecydowało się kontynuować swój udział w programie. Jak tłumaczy Agnieszka Wrońska, prezes zarządu Link4, wysoki udział odnowień wśród klientów telematycznych potwierdza, że mają oni pozytywne doświadczenia. Nadrzędnym celem Link4 jest promowanie bezpieczeństwa na drogach, ale bardzo dużą uwagę ubezpieczyciel przykłada też do budowania regularnych relacji ze swoimi klientami.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 11 stycznia 2018

Gothaer: polisy na ferie zimowe

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy