Aktualności18 września 2017

Mamy nowy oddział i wybieramy się na XV Targi Franczyza 2017

We wrześniu w Warszawie wystartował nowy oddział naszej multiagencji. Intensywnie przygotowujemy się także do uczestnictwa w kolejnych Targach Franczyza 2017 – najważniejszym wydarzeniu branżowym w Polsce. Poniżej szczegóły o obu tych tematach.

Weszliśmy do Galerii Północnej w Warszawie

Nasz nowy oddział działa od 14 września i jest zlokalizowany w warszawskiej Galerii Północnej na poziomie -2 (ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa, tel. 22 22 82 705, e-mail warszawa13@/). Punkt został zaaranżowany jako tzw. wyspa. To 13. miejsce w Warszawie, w którym można kupować ubezpieczenia za naszym pośrednictwem.

Poniżej garść zdjęć oraz krótki komentarz Sebastiana Zadrożnego, Dyrektora Sieci Zewnętrznej:

Z doświadczenia wiemy, że nasi klienci cenią sobie oszczędność czasu i zależy im na dostępie do produktów ubezpieczeniowych na równi z dostępem do innych sklepów i usług. Dlatego wybierając lokalizację nowego oddziału multiagencji zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w warszawskiej Galerii Północnej. Dzięki temu zainteresowani ubezpieczeniem od poniedziałku do niedzieli mogą wybierać pomiędzy kilkudziesięcioma produktami wszystkich najważniejszych zakładów ubezpieczeń.

Po raz 4. na Targach Franczyza

XV Targi Franczyza 2017 odbywać się będą, jak to ma zazwyczaj miejsce, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie od 26 do 28 października. To największe wydarzenie branżowe w kraju, w którym, jak zapewnia organizator (PROFIT System, firma konsultingowa specjalizująca się w doradztwie franczyzowym), weźmie udział ponad 200 wystawców i ok. 7000 odwiedzających – potencjalnych franczyzobiorców. Szczegółowe informacje na temat imprezy na stronie www.franczyza.pl.

Superpolisa Ubezpieczenia będzie obecna na Targach po raz 4. Numer naszego stoiska to 9.10. Warto podkreślić, że obok PZU będziemy najprawdopodobniej jedynym bezpośrednim przedstawicielem branży ubezpieczeniowej na tegorocznej imprezie. Na zainteresowane współpracą z nami osoby czekać będą Dyrektorzy Regionalni, a także hostessy i Spox – nasz brand hero.

W przyszłym miesiącu obszerna relacja z XV Targów Franczyza 2017. Już teraz zapraszamy.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 14 sierpnia 2017

Podwyżki napędziły direct

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę