Mamy nowy oddział i wybieramy się na XV Targi Franczyza 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 18.09.2017, w kategorii:

We wrześniu w Warszawie wystartował nowy oddział naszej multiagencji. Intensywnie przygotowujemy się także do uczestnictwa w kolejnych Targach Franczyza 2017 – najważniejszym wydarzeniu branżowym w Polsce. Poniżej szczegóły o obu tych tematach.

Weszliśmy do Galerii Północnej w Warszawie

Nasz nowy oddział działa od 14 września i jest zlokalizowany w warszawskiej Galerii Północnej na poziomie -2 (ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa, tel. 22 22 82 705, e-mail warszawa13@superpolisa.pl). Punkt został zaaranżowany jako tzw. wyspa. To 13. miejsce w Warszawie, w którym można kupować ubezpieczenia za naszym pośrednictwem.

Poniżej garść zdjęć oraz krótki komentarz Sebastiana Zadrożnego, Dyrektora Sieci Zewnętrznej:

Z doświadczenia wiemy, że nasi klienci cenią sobie oszczędność czasu i zależy im na dostępie do produktów ubezpieczeniowych na równi z dostępem do innych sklepów i usług. Dlatego wybierając lokalizację nowego oddziału multiagencji zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w warszawskiej Galerii Północnej. Dzięki temu zainteresowani ubezpieczeniem od poniedziałku do niedzieli mogą wybierać pomiędzy kilkudziesięcioma produktami wszystkich najważniejszych zakładów ubezpieczeń.

Po raz 4. na Targach Franczyza

XV Targi Franczyza 2017 odbywać się będą, jak to ma zazwyczaj miejsce, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie od 26 do 28 października. To największe wydarzenie branżowe w kraju, w którym, jak zapewnia organizator (PROFIT System, firma konsultingowa specjalizująca się w doradztwie franczyzowym), weźmie udział ponad 200 wystawców i ok. 7000 odwiedzających – potencjalnych franczyzobiorców. Szczegółowe informacje na temat imprezy na stronie www.franczyza.pl.

Superpolisa Ubezpieczenia będzie obecna na Targach po raz 4. Numer naszego stoiska to 9.10. Warto podkreślić, że obok PZU będziemy najprawdopodobniej jedynym bezpośrednim przedstawicielem branży ubezpieczeniowej na tegorocznej imprezie. Na zainteresowane współpracą z nami osoby czekać będą Dyrektorzy Regionalni, a także hostessy i Spox – nasz brand hero.

W przyszłym miesiącu obszerna relacja z XV Targów Franczyza 2017. Już teraz zapraszamy.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Wzrosła składka w komunikacyjnym OC

Wzrosła składka w komunikacyjnym OC

Współpraca na rzecz cyberbezpieczeństwa PIU i ZBP

Współpraca na rzecz cyberbezpieczeństwa PIU i ZBP

Trzy pakiety NNW szkolnego od Allianz

Trzy pakiety NNW szkolnego od Allianz