Strefa Agenta31 października 2019

Maltańska wyprawa Superpolisy

3 października 20 laureatów konkursu Maltańska Przygoda, organizowanego przez nas we współpracy z InterRisk, wyruszyło na kilkudniową wyprawę na słoneczną Maltę.

Wyjazd rozpoczął się od przyjemnego i niezbyt długiego lotu z warszawskiego Okęcia na zalaną słońcem Maltę. Już na miejscu, po zameldowaniu się w hotelu Argento, od razu ruszyliśmy ”w miasto”, skuszeni nieodpartym urokiem La Valetty i miejscową kuchnią.

Każdy dzień obfitował w bajeczne widoki i atrakcje. Mieliśmy okazję poznać to maleńkie wyspiarskie państwo zarówno od stronu morza, jak i lądu. Podczas rejsów na wyspę Gozo i po portach Marsamexett i Grand Harbour, przewodnicy wtajemniczali nas w ciekawostki z bogatej historii Malty, a natura raczyła widokami niezwykłych formacji skalnych i cudów przyrody.

Próbowaliśmy też bardziej  żywiołowych  sposobów zwiedzania podczas safari w jeepach. Napęd na cztery koła, niepowtarzalne krajobrazy i emocje gwarantowały udaną zabawę.

To był intensywnie i wspaniale spędzony czas ze świetnymi agentami!

 

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 28 czerwca 2018

Superpolisa wspiera sport

Czytaj dalej
Strefa Agenta 21 grudnia 2017

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 31 stycznia 2018

Media o nas – styczeń 2018

Czytaj dalej
Strefa Agenta 17 lutego 2016

Zmiany personalne w Superpolisa.pl

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę