Strefa Agenta31 października 2019

Maltańska wyprawa Superpolisy

3 października 20 laureatów konkursu Maltańska Przygoda, organizowanego przez nas we współpracy z InterRisk, wyruszyło na kilkudniową wyprawę na słoneczną Maltę.

Wyjazd rozpoczął się od przyjemnego i niezbyt długiego lotu z warszawskiego Okęcia na zalaną słońcem Maltę. Już na miejscu, po zameldowaniu się w hotelu Argento, od razu ruszyliśmy ”w miasto”, skuszeni nieodpartym urokiem La Valetty i miejscową kuchnią.

Każdy dzień obfitował w bajeczne widoki i atrakcje. Mieliśmy okazję poznać to maleńkie wyspiarskie państwo zarówno od stronu morza, jak i lądu. Podczas rejsów na wyspę Gozo i po portach Marsamexett i Grand Harbour, przewodnicy wtajemniczali nas w ciekawostki z bogatej historii Malty, a natura raczyła widokami niezwykłych formacji skalnych i cudów przyrody.

Próbowaliśmy też bardziej  żywiołowych  sposobów zwiedzania podczas safari w jeepach. Napęd na cztery koła, niepowtarzalne krajobrazy i emocje gwarantowały udaną zabawę.

To był intensywnie i wspaniale spędzony czas ze świetnymi agentami!

 

JN

Rate this post

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy