Aktualności30 lipca 2020

Media o nas – lipiec 2020

W lipcu dziennikarze pytali nas o wątki produktowe. Przede wszystkim o obowiązkowe OC i AC, ale warto odnotować, że wraz z otwarciem granic do mediów wróciły ubezpieczenia turystyczne.

I właśnie od turystyki zacznijmy. Business Insider, czołowa biznesowo-finansowa w Polsce, poprosiła nas o przygotowanie rankingu ubezpieczeń turystycznych. Powód? Wiadomo, otwarcie granic po kilku miesiącach epidemii koronawirusa. Nasze zestawienie wraz z obszernymi komentarzami Jakuba Nowińskiego już ukazało się w portalu.

Do jakich wniosków doszliśmy i ile kosztują polisy, to opisujemy w tekście Ubezpieczenia turystyczne w czasie epidemii [RANKING POLIS]

Drugi z istotnych wątków: ceny ubezpieczeń OC. Wypowiadaliśmy się w tym temacie w Rzeczpospolitej i Parkiecie. Na łamach szeregu mediów branżowych (z kategorii motoryzacja i ubezpieczenia), a także lokalnych (media z ważnej grupy Polska Press), mówiliśmy natomiast o korzyściach, jakie może dać kierowcom zmiana ubezpieczyciela.

Rzeczpospolita podjęła poza tym temat przydatności ubezpieczeń AC w kontekście wyjazdów na wakacje, a Gazeta Ubezpieczeniowa wróciła do opisywanego przez nas już jakiś czas temu wątku rozpiętości cenowych w ubezpieczeniach mieszkań.

Spis wszystkich lipcowych artykułów, w których się pojawiliśmy, tradycyjnie umieszczamy poniżej.


Superpolisa w Prasie
Superpolisa w Internecie

JN

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę