Aktualności27 stycznia 2017

Media o nas – styczeń 2017

Patrząc z perspektywy mediów tematem przewodnim w styczniu jest rozpoczynający się okres ferii i zimowych wyjazdów, co dla branży ubezpieczeniowej oznacza zwrócenie się w kierunku polis turystycznych i komunikacyjnego assistance. W mediach byliśmy także obecni w kontekście ubezpieczeń mieszkań i – niezmiennie od miesięcy – rosnących cenach ubezpieczeń komunikacyjnych.

W tym tygodniu nasz ekspert wypowiadał się w artykule o komunikacyjnym assistance, który ukazał się na łamach Gazety Wyborczej, tłumacząc, jak wybrać odpowiednią ochronę w korzystnej cenie. Byliśmy także obecni w sześciu regionalnych dziennikach (Głosie Szczecińskim, Gazecie Lubuskiej, Głosie Koszalińskim, Gazecie Wrocławskiej, Głosie Pomorza – Słupsk, Kurierze Porannym), gdzie ekspert Superpolisy wyjaśniał narciarzom, jakie ubezpieczenie potrzebne jest na stoku. Natomiast na łamach Rzeczpospolitej nasz ekspert opowiadał o ubezpieczeniu dla tych, którzy zimą planują egzotyczne wakacje na „na drugim końcu świata”.

Warto odnotować także przygotowany przez nas materiał dotyczący porównanie ofert ubezpieczenia mieszkania, który ukazał się m.in. na łamach portalu regiodom.pl. Standardowo już byliśmy obecni w mediach również w kontekście cen ubezpieczeń komunikacyjnych – zarówno jako komentatorzy sytuacji rynkowej, jak i źródło danych o wysokości składek. Artykuły z wypowiedziami naszych partnerów i działających w strukturze Superpolisy doradców pojawiły się m.in. w Dziennik Bałtycki, Dzienniku Łódzkim i Nowinach.

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 20 marca 2017

Cały czas spłacamy stare szkody

Czytaj dalej
Aktualności 30 czerwca 2015

czerwiec 2015

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę