Wielki Konkurs Superpolisa !

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 27.03.2019, w kategorii:

To już ostatnie dni największego konkursu sprzedażowego w historii Superpolisy. Wspaniała nagroda sprawiała, że mocno wierzyliśmy w Wasz „sprzedażowy” odzew. I nie zawiedliśmy się – już dziś śmiało można powiedzieć, że ten konkurs przejdzie do historii firmy!

Najwięcej uczestników, imponująca liczba sprzedanych polis i zaciekła walka do samego końca – liderzy w niektórych kategoriach nawet jeszcze dziś nie mogą być pewni, że zakończą zmagania na pierwszej pozycji. Dopiero 31 marca o północy ostatecznie zamkniemy listę pasażerów superluksusowego statku wycieczkowego, który wyruszy w rejs po Morzu Śródziemnym!

Tym, którzy zobaczą swoje nazwiska na liście pasażerów, przypominamy, co czeka na nich już wkrótce. Wyruszymy 17 maja z Warszawy, skąd samolotem udamy się do Mediolanu. Zaokrętowanie na liczący sobie 273 metry długości i mieszczący 3,5 tysiąca pasażerów liniowiec nastąpi w Genui, rodzinnym mieście Krzysztofa Kolumba. Kolejnym portem na trasie naszego wspaniałego rejsu będzie francuska Marsylia – bardzo stary i drugi co do wielkości port w Europie.

Stamtąd udamy się do słonecznej Hiszpanii (Barcelona i Walencja), a nasze tournée zakończymy w historycznym Rzymie. Wracamy również samolotem z Mediolanu (24 maja). A to oznacza, że już wkrótce – za ok. 7 tygodni – będziecie odpoczywać, pławiąc się w luksusach wycieczkowca, na którym zabawa w stylu all-inclusive trwa 24 godziny na dobę.

 

Życzymy Wam niezapomnianych przeżyć!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Na jaką polisę jest szkoda pieniędzy – Gazeta Wrocławska

Na jaką polisę jest szkoda pieniędzy – Gazeta Wrocławska

„Praktyczne rady” – Gazeta Współczesna

„Praktyczne rady” – Gazeta Współczesna

ERGO Hestia: rozpoczęła się 18. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii

ERGO Hestia: rozpoczęła się 18. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii