Strefa Agenta27 marca 2019

Wielki Konkurs Superpolisa !

To już ostatnie dni największego konkursu sprzedażowego w historii Superpolisy. Wspaniała nagroda sprawiała, że mocno wierzyliśmy w Wasz „sprzedażowy” odzew. I nie zawiedliśmy się – już dziś śmiało można powiedzieć, że ten konkurs przejdzie do historii firmy!

Najwięcej uczestników, imponująca liczba sprzedanych polis i zaciekła walka do samego końca – liderzy w niektórych kategoriach nawet jeszcze dziś nie mogą być pewni, że zakończą zmagania na pierwszej pozycji. Dopiero 31 marca o północy ostatecznie zamkniemy listę pasażerów superluksusowego statku wycieczkowego, który wyruszy w rejs po Morzu Śródziemnym!

Tym, którzy zobaczą swoje nazwiska na liście pasażerów, przypominamy, co czeka na nich już wkrótce. Wyruszymy 17 maja z Warszawy, skąd samolotem udamy się do Mediolanu. Zaokrętowanie na liczący sobie 273 metry długości i mieszczący 3,5 tysiąca pasażerów liniowiec nastąpi w Genui, rodzinnym mieście Krzysztofa Kolumba. Kolejnym portem na trasie naszego wspaniałego rejsu będzie francuska Marsylia – bardzo stary i drugi co do wielkości port w Europie.

Stamtąd udamy się do słonecznej Hiszpanii (Barcelona i Walencja), a nasze tournée zakończymy w historycznym Rzymie. Wracamy również samolotem z Mediolanu (24 maja). A to oznacza, że już wkrótce – za ok. 7 tygodni – będziecie odpoczywać, pławiąc się w luksusach wycieczkowca, na którym zabawa w stylu all-inclusive trwa 24 godziny na dobę.

 

Życzymy Wam niezapomnianych przeżyć!

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 23 stycznia 2017

Jaka polisa na ferie?

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 września 2019

Media o nas – wrzesień 2019

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy