Aktualności2 września 2019

Samodzielna likwidacja szkód dostępna dla klientów UNIQA

UNIQA udostępniła klientom nowe narzędzia umożliwiające samodzielną likwidację szkody majątkowej. Z usługi skorzystało już ponad sto osób. Udogodnienie to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą elastyczności, dowolności i możliwości załatwienia sprawy od ręki, w dogodnym dla nich momencie.

Samodzielna likwidacja (samolikwidacja) to narzędzie, które pozwala zlikwidować szkodę wynikającą z zalania. Są to jedne z najczęstszych szkód, klienci UNIQA co roku zgłaszają aż 50 tys. tego rodzaju zdarzeń.

Schemat samolikwidacji szkody wygląda następująco: 

• Po zgłoszeniu szkody klient otrzymuje link do strony, na której bez logowania może wprowadzić dane na dowolnym urządzeniu mobilnym.
• W pierwszym kroku klient podaje kilka najważniejszych informacji, m.in. rodzaj pomieszczenia, jego wymiary, rozmiary uszkodzenia oraz zniszczone mienie.
• Następnie wykonuje zdjęcia – może je wgrać z dowolnego urządzenia lub zrobić bezpośrednio ze strony.
• W ostatnim etapie podaje poszczególne dane kontaktowe, numer konta bankowego oraz zatwierdza dane.

Zależnie od wielkości szkody, cały proces zajmuje od 5 do 10 minut.
Wszystkie podane informacje trafiają następnie do merytorycznego opiekuna klienta, którego zadaniem jest zweryfikowanie poprawności podanych danych i zaakceptowanie wypłaty.

 

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy