Aktualności28 listopada 2019

Media o nas – listopad 2019

Jeszcze pod koniec września redakcja Miesięcznika Ubezpieczeniowego poprosiła Jakuba Nowińskiego o przygotowanie eksperckiego tekstu na temat wybranego wycinka polskiego rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego. Skorzystaliśmy z tej okazji, żeby opowiedzieć na temat naszego biznesu w czołowym, specjalistycznym czasopiśmie branżowym w Polsce.

 

W artykule „Suchą stopą przez IDD” Jakub Nowiński podsumował nasze doświadczenia związane z implementacją IDD oraz RODO, a także szerzej opisał spojrzenie Zarządu Superpolisy Ubezpieczenia na rynek multiagencyjny oraz związane z tym podejście do rozwoju biznesu. Polecamy lekturę artykułu – skan tekstu jak zawsze pod comiesięcznym podsumowaniem naszej obecności w mediach.

 

Poza kwestiami biznesowymi mówiliśmy też o produktach komunikacyjnych. Gazeta Wrocławska opublikowała nasze spostrzeżenia dotyczące zakupu polis przez młodych kierowców. Z kolei Rzeczpospolita pytała o możliwość ubezpieczenia auta przez właściciela, który nie ma prawa jazdy.

 

Ten wątek postanowiliśmy potraktować szerzej w naszej informacji prasowej. Opisaliśmy, jak do szkód powodowanych przez kierowców nieposiadających „prawka” podchodzą ubezpieczyciele. W przypadku OC tego rodzaju sprawy kończą się regresem, natomiast towarzystwa dopuszczają likwidację szkody z AC. Warunek: brak prawa jazdy nie może być bezpośrednią przyczyną zdarzenia.

 

Superpolisa w Prasie

Superpolisa w Internecie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę