ERGO Hestia nagrodzona „Jedynką” Gazety Wyborczej

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 20.01.2020, w kategorii:

10 grudnia 2019 roku w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbyła się konferencja „30-lecie przemian gospodarczych województwa pomorskiego”. Podczas niej „Gazeta Wyborcza Trójmiasto” nagrodziła 30 przedsiębiorstw, które miały największy wkład w rozwój gospodarki po 1989 roku.

Jedną z nagrodzonych „Jedynką Gazety Wyborczej” firm była ERGO Hestia. To wyróżnienie przyznawane jest za godne reprezentowanie regionu w kraju i za granicą. Nagrodę w imieniu prezesa odebrał Zastępca Dyrektora Biura Komunikacji i Rzecznik Prasowy Marcin Dybuk. Uczestnicy konferencji mogli również wysłuchać prezentacji na temat działania przedsiębiorstwa na rzecz środowiska, którą przedstawił Dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju Mario Zamarripa.

Grupa ERGO Hestia od lat zapewnia produkty i usługi ubezpieczeniowe najwyższej jakości oraz wprowadza wiele innowacyjnych rozwiązań w tym sektorze. Grupa angażuje się również w działalność na rzecz środowiska, m.in. poprzez promowanie wśród swoich pracowników ekologicznych środków transportu czy wspieranie gmin uzdrowiskowych w ramach konkursu EKO Hestia SPA.

 

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

PZU SA: Nowy zarząd na nową kadencję

PZU SA: Nowy zarząd na nową kadencję

Pełna wypłata za mienie uszkodzone przez wichury

Pełna wypłata za mienie uszkodzone przez wichury

Ubezpieczenia komunikacyjne znacznie droższe nić rok temu

Ubezpieczenia komunikacyjne znacznie droższe nić rok temu