Aktualności2 listopada 2023

W Stronę Słońca – relacja z wyjazdu konkursowego

W Stronę Słońca – Laureaci we Włoszech

W zeszłym miesiącu Agenci Grupy Superpolisa mieli przyjemność odwiedzić m.in. słoneczną Wenecję na kolejnej Superwyprawie. Laureaci konkursu W Stronę Słońca, organizowanego we współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi z Grupy VIG (Compensa, Interrisk i Wiener) spędzili w Italii 4 dni.

Harmonogram wycieczki jak zawsze zapełniony był przeróżnymi atrakcjami.

Na drugi dzień przypadło zwiedzanie pięknego Sirmone nad bajecznym jeziorem Garda. Krótki spacer, lunch, a następnie szybka przejażdżka łodziami po jeziorze. Po tym krótkim szaleństwe cała grupa udała się na poszukiwanie balkonu Romea i Julii w Weronie.

Dzień trzeci to całodniowe zwiedzanie miasta na wodzie – Wenecji. Dużo pieszych wędrówek, ale również chwile na statku. Agenci mieli również czas wolny, aby samodzielnie poczuć magię tego miasta.

Ostatni dzień to gratka dla fanów motoryzacji i szybkości. Z samego rana laureaci konkursu udali się na tor Formuły 1 – Autodromo Nazionale Monza, który od tego momentu nie będzie miał już żadnych tajemnic dla uczestników wycieczki. Dostali się bowiem w miejsca, które nie są normalnie dostępne dla turystów!

Tak o kolejnej wyprawie Grupy mówił Prezes Superpolisy Ubezpieczenia – Jakub Nowiński:

„Wyjazdy z naszymi Partnerami to niesamowita możliwość integracji i poznania się bliżej. Wiemy, że każdy z nich wspominany jest potem przez długie miesiące! Staramy się tak planować harmonogram wycieczki, żeby zobaczyć miejsca i rzeczy, których często indywidualny turysta zobaczyć nie może, tak jak w podroży do Włoch zwiedziliśmy wszystkie zakamarki toru F1. Dla nas to czysta przyjemność móc wspólnie wyjeżdżać i doceniać najlepszych Partnerów z Grupy Superpolisa.”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za kolejny wspaniały wyjazd i jak zawsze zachęcamy do brania udziału w kolejnych, ciekawych konkursach sprzedażowych z Superpolisą! Do zobaczenia!

Fotorelacja z wyjazdu konkursowego W Stronę Słońca

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 29 czerwca 2016

Media o nas – Czerwiec 2016

Czytaj dalej
Aktualności 9 września 2019

OC dla użytkowników UTO od Link4

Czytaj dalej
Aktualności 31 stycznia 2018

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Aktualności 24 września 2017

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Aktualności 31 sierpnia 2018

Sierpień 2018

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę