Link4 wspiera bezpieczną jazdę

Towarzystwo ubezpieczeń Link4 prowadzi w mediach społecznościowych cykl szkoleń umożliwiający wzbogacenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Publikowane filmy powstały

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 14.05.2015, w kategorii:

Towarzystwo ubezpieczeń Link4 prowadzi w mediach społecznościowych cykl szkoleń umożliwiający wzbogacenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Publikowane filmy powstały przy udziale instruktorów ze Szkoły Bezpiecznej Jazdy – Sobiesław Zasada Centrum.

Wszystkich kierowców zachęcamy do udziału w kursach bezpiecznej jazdy. Każda minuta treningu pod okiem instruktora może okazać się bezcenna w sytuacjach ekstremalnych, takich jak: poślizg, gwałtowne hamowanie, nieoczekiwana zmiana warunków na drodze – mówi Marek Baran, dyrektor ds. Public Relations w Link4.

W odpowiedzi na pytanie dlaczego towarzystwo ubezpieczeń decyduje się na promowanie bezpiecznej jazdy, odpowiada Przemysław Bona, ekspert LINK4:

W naszej ofercie stawiamy na bezpieczeństwo Kierowców poprzez odpowiednio dopasowane do potrzeb ćwiczenia. Zależy nam na pozyskiwaniu i utrzymaniu świadomych Kierowców i Klientów LINK4, którzy wspólnie z nami zadbają o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników dróg. Takie działania w przyszłości skutkować będą również odpowiednio dopasowanym poziomem składki ubezpieczeniowej. Gdyby zwiększyć kompetencje kierowców w zakresie bezpieczeństwa, i dla nas i dla Klientów oszczędności byłyby wielocyfrowe. Chcemy pokazać, że zarządzanie ryzykiem ubezpieczeniowym to nie tylko GPS czy czarne skrzynki, ale również proste rzeczy typu automatyczne włączanie świateł, czujniki parkowania czy odpowiednie wycieraczki. Małe zmiany potrafią przynieść duże oszczędności.

Warto wziąć udział w szkoleniu i zapoznać się z materiałami edukacyjnymi, gdyż bezpieczna jazda to sposób na obniżenie szkodowości, dzięki czemu w przyszłości zapłacimy mniej za OC samochodu.

 

LINK4DRIVE Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TlXvvi3-wTg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Link4 rozpoczyna współpracę z Lumi

Link4 rozpoczyna współpracę z Lumi

Załóż zimówki, bo będzie kłopot

Załóż zimówki, bo będzie kłopot

„Jak dobrze kupić polisę OC oraz AC” – Głos Szczeciński

„Jak dobrze kupić polisę OC oraz AC” – Głos Szczeciński