Strefa Agenta28 czerwca 2018

Wyprawy Superpolisy: Praga z Gothaerem

W doborowym gronie agentów, którzy wyróżnili się w sprzedaży produktów Gothaera, udaliśmy się do złotego miasta stu wież – czeskiej Pragi.

Obfitujące w atrakcje zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru Traktem Królewskim. A było co podziwiać – Plac Republiki z Wieżą Prochową i perłą secesji – Domem Miejskim – robią wielkie wrażenie. Nie mniejsze zresztą wywołały kolejne zabytki na naszej drodze: Uniwersytet Karola, Rynek Staromiejski z Ratuszem i Zegarem Orloj. Dzień zakończył spacer po XIV-wiecznym Moście Karola oraz wieczorny rejs statkiem po Wełtawie – wspaniałe doznanie!

Na początek kolejnego dnia wyprawy udaliśmy się do przeuroczej dzielnicy o nazwie Malá Strana, pełnej pięknych barokowych pałaców, malowniczych kamieniczek, wąskich uliczek i zabytkowych kościołów. Zobaczyliśmy tu też najwęższą w Pradze oraz jedną z najwęższych na świecie uliczek z sygnalizacją świetlną i ścianę Johna Lennona. Smacznym zwieńczeniem dnia była biesiada w jednej z restauracji, gdzie nie mogło zabraknąć tradycyjnego jedzenia, muzyki i świetnego czeskiego piwa.

Trzeciego dnia wycieczki udaliśmy się do Kutnej Hory gdzie zwiedziliśmy średniowieczną kopalnię srebra i Kościół św. Barbary. Pełni wrażeń i bogatsi o setki zdjęć udaliśmy się w drogę powrotną. Dzięki wspólnym śpiewom i miłej atmosferze minęła ona naprawdę szybko!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 września 2018

Mówi się w branży

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy