Aktualności2 grudnia 2015

Media o nas – Grudzień 2015

Zgodnie z tym, co pisaliśmy przed miesiącem ostatnie tygodnie roku również w mediach upływają pod znakiem podsumowań. Nic zatem dziwnego, że w grudniu naszą obecność w mediach niemal w całości oparliśmy o rankingi cen ubezpieczeń komunikacyjnych.

 

Bez wątpienia najważniejszą współpracą mediową, jaką udało nam się w ostatnich tygodniach przeprowadzić, było zaangażowanie się w pomoc dziennikowi Rzeczpospolita w przygotowanie rocznego zestawienia cen polis OC, AC oraz pakietów komunikacyjnych. Dostarczyliśmy redakcji kilkaset (dosłownie!) cen polis dla różnych profili kierowców, samochodów oraz miast. To największy ranking ubezpieczeniowy w roku i jesteśmy bardzo zadowoleni, że już drugi raz z rzędu mogliśmy się w tę inicjatywę zaangażować. Zwłaszcza że nasz głos był w tym materiale wyraźnie zaznaczony – tabele z naszymi kalkulacjami składek uzupełnione zostały bowiem o wywiad z członkiem zarządu MAK Investments S.A. Treść rozmowy znajdziecie poniżej.

 

Promocję Superpolisy w oparciu o wątek cenowy postanowiliśmy kontynuować także w internecie. W informacji prasowej „W 2015 roku ubezpieczenia OC podrożały” nie tylko porównujemy wyliczenia cen, które zrobiliśmy na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, lecz również w prognozujemy zachowanie ubezpieczycieli w 2016 roku. Na publikację tego materiału zdecydowały się m.in. takie serwisy jak Wp.pl oraz v10.pl.

 

Tymczasem zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem oraz  do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę