Media o nas – Grudzień 2015

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 02.12.2015, w kategorii:

Zgodnie z tym, co pisaliśmy przed miesiącem ostatnie tygodnie roku również w mediach upływają pod znakiem podsumowań. Nic zatem dziwnego, że w grudniu naszą obecność w mediach niemal w całości oparliśmy o rankingi cen ubezpieczeń komunikacyjnych.

 

Bez wątpienia najważniejszą współpracą mediową, jaką udało nam się w ostatnich tygodniach przeprowadzić, było zaangażowanie się w pomoc dziennikowi Rzeczpospolita w przygotowanie rocznego zestawienia cen polis OC, AC oraz pakietów komunikacyjnych. Dostarczyliśmy redakcji kilkaset (dosłownie!) cen polis dla różnych profili kierowców, samochodów oraz miast. To największy ranking ubezpieczeniowy w roku i jesteśmy bardzo zadowoleni, że już drugi raz z rzędu mogliśmy się w tę inicjatywę zaangażować. Zwłaszcza że nasz głos był w tym materiale wyraźnie zaznaczony – tabele z naszymi kalkulacjami składek uzupełnione zostały bowiem o wywiad z członkiem zarządu MAK Investments S.A. Treść rozmowy znajdziecie poniżej.

 

Promocję Superpolisy w oparciu o wątek cenowy postanowiliśmy kontynuować także w internecie. W informacji prasowej „W 2015 roku ubezpieczenia OC podrożały” nie tylko porównujemy wyliczenia cen, które zrobiliśmy na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, lecz również w prognozujemy zachowanie ubezpieczycieli w 2016 roku. Na publikację tego materiału zdecydowały się m.in. takie serwisy jak Wp.pl oraz v10.pl.

 

Tymczasem zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem oraz  do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Niekorzystny wizerunek ubezpieczycieli

Niekorzystny wizerunek ubezpieczycieli

Odszkodowanie bez względu na pomoc publiczną

Odszkodowanie bez względu na pomoc publiczną

Nie pozwól, aby nieprzewidziane wydarzenia zepsuły Ci majówkę

Nie pozwól, aby nieprzewidziane wydarzenia zepsuły Ci majówkę