Aktualności30 maja 2019

MEDIA O NAS – maj 2019

Sporo ciekawego działo się w maju na polu naszej współpracy z mediami. Mieliśmy okazję komentować bardzo różnorodne wątki – od różnic w cenach OC po zabezpieczenie majątku na wypadek powodzi.

W ostatnim tygodniu miesiąca zostaliśmy zaproszeni do studia radiowej Jedynki, żeby pomówić na temat zabezpieczenia mieszkania na czas wakacji. Gościem redaktora Mariusza Gzyla była Beata Pogorzelska, która tłumaczyła słuchaczom Polskiego Radia, co może stać się z nieruchomością podczas nieobecności ich właścicieli.

O ubezpieczeniach nieruchomości mówiliśmy w maju także pod innym kątem. Głośno było przez ostatnie tygodnie o zagrożeniu powodziowym, które w mniejszym lub większym stopniu dotyczyło blisko połowy polskich województw (zwłaszcza na południu i wschodzie kraju).

Media chętnie publikowały nasz powodziowy poradnik, w którym odpowiadaliśmy na takie pytania jak:

    • kiedy można skorzystać z ubezpieczenia?
    • jak ubezpieczyciele definiują powódź?
    • czy obowiązuje karencja i można kupić polisę na ostatni moment przed  powodzią?
    • czy można ubezpieczyć dom na terenie narażonym na zalanie?
    • na co zwrócić uwagę przy zakupie polisy, żeby otrzymać pełne odszkodowanie?

Powyższy temat komentowaliśmy zarówno na łamach mediów ogólnopolskich (duży artykuł w Rzeczpospolitej i internetowa odsłona SuperExpressu), jak i w szeregu lokalnych portali we wszystkich województwach.

No i jeszcze wątek obowiązkowego OC. Nasz help desk sprawdził, jak dużo można przepłacić za polisę, rezygnując z porównania cen przed zakupem. Materiał cieszył się dużym powodzeniem zwłaszcza w ważnych mediach motoryzacyjnych, m.in. w sieciowych serwisach Auto Świata, Onetu, Interii czy Motofaktach.

Poza wymienionymi wątkami w maju pobrzmiewały jeszcze w mediach echa naszej współpracy z Tesco – serwisy informacyjne zajmujące się handlem wracały do tego tematu.

JN

Superpolisa w prasie

Superpolisa w internecie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 16 lutego 2015

Walka o „angliki”

Czytaj dalej
Aktualności 31 stycznia 2018

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Aktualności 24 lipca 2017

Raport o cenach OC

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę