Aktualności25 kwietnia 2023

Śniadanie z Superpolisą Warszawa

Śniadanie z Superpolisą Warszawa

Śniadanie z Superpolisą Warszawa – kolejne z cyklu spotkanie szkoleniowe dla Agentów Superpolisy odbyło się w stolicy. Po inauguracyjnym zjeździe w Gdańsku oraz kolejnym we Wrocławiu, tym razem przyszedł czas na województwo Mazowieckie i okolice.

Szkolenie odbyło się 20 kwietnia w Hotelu Plaza przy ul. Łączyny 5. To tam od samego rana zespół Superpolisy oraz przedstawiciele współpracujących z nami Towarzystw Ubezpieczeniowych czekali na Agentów.

Szkolenie w Warszawie rozpoczęło się od krótkiego wystąpienia delegacji Grupy Superpolisa:

  • Aleksandry Ślusarskiej – pomysłodawczyni projektu, Kierownika Działu Szkoleń
  • Wojciecha Abłażeja – Dyrektora Sieci Sprzedaży
  • Anny Świstuń – Prezesa Zarządu Superpolisa.pl PEGAZ
  • Katarzyny Weryńskiej – Dyrektora Departamentu Wsparcia Sprzedaży oraz Członka Zarządu z Grupy
Śniadanie z Superpolisą Warszawa | Prezentacja o Grupie

Na Agentów poza delegacjami Towarzystw: Compensa, Generali, Link4, Wagas i Wiener, czekały również osoby z działów centralnych Superpolisy: Dział Wsparcia Sprzedaży, Dział Prawny, Dział Szkoleń oraz Dział Maketingu. Wszyscy gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące OWFCA pytania.

Śniadanie z Superpolisą ma bardzo prosty schemat – Agentów dobieramy w grupy, kierujemy ich do stolików gdzie przez 20 minut….randkują z Ubezpieczeniami! Oczywiście przez randki mamy na myśli krótkie spotkania, w których Agenci mają działy backofficowe oraz Towarzystwa tylko dla siebie.

Uczestnicy Śniadania mogą dowiedzieć się więcej o produktach, które ich interesują. Przy stolikach centrali Grupy otrzymają również informacje o zmianach prawnych, produktowych czy procesowych, jeśli takie nastąpiły w ostatnim czasie lub są planowane w niedalekiej przyszłości.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie. Pamiętajcie, że Superpolisa to właśnie WY!

Do zobaczenia na kolejnych Śniadaniach!

Śniadanie z Superpolisą Warszawa | Uczestnicy | Zdjęcie grupowe

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 19 maja 2017

Lamparty 2017 rozdane

Czytaj dalej
Aktualności 20 grudnia 2018

Mówi się w branży

Czytaj dalej
Aktualności 28 czerwca 2018

Czerwiec 2018

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę