Media o nas – czerwiec 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 26.06.2017, w kategorii:

Jak to często bywa, wiodącym i chętnie opisywanym przez dziennikarzy tematem, była w ostatnim czasie aktualna sytuacja w segmencie ubezpieczeń komunikacyjnych. W mediach pojawialiśmy się jednak również w kontekście zmian związanych z wprowadzeniem nowej ustawy o dystrybucji ubezpieczeń oraz spadku cen ubezpieczeń mieszkaniowych.

W czerwcu trzykrotnie pojawiliśmy się na łamach „Rzeczpospolitej”. Za pierwszym razem nasz ekspert wypowiadał się na temat stabilizacji sytuacji na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, a do drugiego z artykułów przygotowaliśmy symulację składek za OC dla przykładowego kierowcy. Natomiast do trzeciego tekstu przygotowaliśmy porównanie cen ubezpieczeń mieszkań i pokazaliśmy, jak składki różnią się w zależności od miasta, w którym znajduje się nieruchomość.

W mediach byliśmy również obecni w kontekście nowego kształtu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, która ma dostosować polskie prawo do przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. Jakub Nowiński tłumaczył w informacji prasowej wynikające z nowej ustawy konsekwencje. Nasz tekst opublikowała m.in. Gazeta Ubezpieczeniowa i szereg portali internetowych, takich jak inwestycje.pl, lex.pl czy egospodarka.pl.

Wartym wspomnienia jest również artykuł ze szczecińskiego wydania Gazety Wyborczej, który dotyczył podwyżek cen dla szkodowych kierowców. Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków i skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Na jaką polisę jest szkoda pieniędzy – Echo Dnia Radom

Na jaką polisę jest szkoda pieniędzy – Echo Dnia Radom

Ubezpieczenie na wakacyjny wyjazd zarobkowy

Ubezpieczenie na wakacyjny wyjazd zarobkowy

Ubezpieczenia grupowe jednak z wynagrodzeniem

Ubezpieczenia grupowe jednak z wynagrodzeniem