Strefa Agenta26 czerwca 2017

Media o nas – czerwiec 2017

Jak to często bywa, wiodącym i chętnie opisywanym przez dziennikarzy tematem, była w ostatnim czasie aktualna sytuacja w segmencie ubezpieczeń komunikacyjnych. W mediach pojawialiśmy się jednak również w kontekście zmian związanych z wprowadzeniem nowej ustawy o dystrybucji ubezpieczeń oraz spadku cen ubezpieczeń mieszkaniowych.

W czerwcu trzykrotnie pojawiliśmy się na łamach „Rzeczpospolitej”. Za pierwszym razem nasz ekspert wypowiadał się na temat stabilizacji sytuacji na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, a do drugiego z artykułów przygotowaliśmy symulację składek za OC dla przykładowego kierowcy. Natomiast do trzeciego tekstu przygotowaliśmy porównanie cen ubezpieczeń mieszkań i pokazaliśmy, jak składki różnią się w zależności od miasta, w którym znajduje się nieruchomość.

W mediach byliśmy również obecni w kontekście nowego kształtu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, która ma dostosować polskie prawo do przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. Jakub Nowiński tłumaczył w informacji prasowej wynikające z nowej ustawy konsekwencje. Nasz tekst opublikowała m.in. Gazeta Ubezpieczeniowa i szereg portali internetowych, takich jak inwestycje.pl, lex.pl czy egospodarka.pl.

Wartym wspomnienia jest również artykuł ze szczecińskiego wydania Gazety Wyborczej, który dotyczył podwyżek cen dla szkodowych kierowców. Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków i skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 29 kwietnia 2020

Konkurs Kubańskie Klimaty

Czytaj dalej
Strefa Agenta 23 lutego 2016

Media o nas – Luty 2016

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy