Morze przyjemności, czyli Superpolisa na superliniowcu !

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 30.05.2019, w kategorii:

Prawdziwa przygoda życia – taki był tydzień spędzony na superliniowcu „Costa Fortuna”. Wygrana w największym konkursie sprzedażowym Superpolisy okazała się czymś zupełnie innym niż wakacje w luksusowym hotelu. Uczestnictwo w rejsie pozwoliło z jednej strony na odpoczynek od codziennych obowiązków, a z drugiej na poznanie wielu interesujących europejskich miast, takich jak Marsylia, Barcelona, Valencia, Rzym, La Spezia, Mediolan.

Towarzystwo i pogoda dopisały, a ludzie z agencji, towarzystw i zarządu bawili się naprawdę dobrze. Każdemu w pamięci utkwiło przynajmniej kilka wspaniałych momentów, m.in. cudowna wycieczka na Cinque Terre, gdzie zwiedziliśmy trzy miasta taksówkami wodnymi czy marsylski widok ze wzgórza z Bazyliką Notre Dame de la Garde z panoramą na całe miasto.

„Costa Fortuna” nie pozwoliła na nudę. Do naszej dyspozycji były baseny, sauny, jacuzzi, boiska, kasyno i fantastyczna kuchnia śródziemnomorska, a czas umilały pokazy i przedstawienia. Wyjazd upłynął w przyjaznej i swobodnej atmosferze, poznaliśmy się z innej strony, odprężyliśmy. Niełatwo było wrócić do rzeczywistości, ale z pewnością integracja pozwoliła na zgromadzenie cennych wspomnień i motywacji do dalszego działania. A na zakończenie, już na Okęciu, czekała na nas niespodzianka w postaci fotografii naszej Superpolisowej ekipy! Warto walczyć o taki wyjazd – miejmy nadzieję, że do zobaczenia za rok!

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

PZU chwali się wynikami za ubiegły rok

PZU chwali się wynikami za ubiegły rok

Pasażer Ubera z polisą NNW

Pasażer Ubera z polisą NNW

Nietypowe zgłoszenia z ubezpieczeń turystycznych

Nietypowe zgłoszenia z ubezpieczeń turystycznych