Nowa placówka Superpolisy w Rzeszowie

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 27.04.2016, w kategorii: ,

Od połowy stycznia działa nasz oddział nr 2 w Rzeszowie. Przyjrzyjmy się tej otwartej na początku roku placówce i przypomnijmy kilka zasad, którymi kierujemy się aranżując przestrzeń w punktach sprzedaży Superpolisy.

 

Nowy, modelowy pod wieloma względami oddział powstał w przestronnym lokalu, a jego przestrzeń została zaprojektowana zgodnie z wypracowanymi standardami Superpolisy, a więc przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań aranżacyjnych, dzięki którym klienci mogą czuć się swobodnie i komfortowo. Szukające u nas ubezpieczeń osoby siadają wraz z doradcą przy specjalnie zaprojektowanych biurkach i korzystają ze wspólnego monitora. Ułatwia to sprawne wypełnianie kwestionariusza, analizowanie dostępnych u nas ofert i wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Warto przypomnieć, że dzięki takiemu rozwiązaniu, stosowanemu przecież także w innych naszych punktach, zarówno odrębnych lokalach stacjonarnych, jak i wyspach w centrach handlowych, staramy się pozostawać blisko klientów. Jesteśmy przekonani, że to dobrze podkreśla uczciwość i transparentność przeprowadzanych kalkulacji, które nas charakteryzują. Na przykładzie rzeszowskiej placówki dobrze widać także, w jaki sposób powinna być zorganizowana także strefa oczekiwania na doradcę, miejsce wyposażone w ekspres do kawy oraz kącik zabaw dla dzieci.

Zachęcamy do obejrzenia fotografii, które dobrze pokazują, jak powinna wyglądać dobrze zaaranżowana placówka Superpolisy. Ciekawe w tym kontekście jest na pewno to, że wspólne przecież wszystkim naszym oddziałom zasady tworzenia przestrzeni dla klientów, mogą być tak elastycznie dopasowywane w zależności od wielkości czy układu wewnątrz aranżowanego lokalu.

 

20160120_143022_Pano1

 

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

ERGO Hestia stawia na najwyższy standard ochrony

ERGO Hestia stawia na najwyższy standard ochrony

Powinno wystarczyć na usunięcie szkód

Powinno wystarczyć na usunięcie szkód

Klauzula alkoholowa i na wypadek terroru robią furorę wśród turystów

Klauzula alkoholowa i na wypadek terroru robią furorę wśród turystów