Aktualności27 kwietnia 2016

Nowa placówka Superpolisy w Rzeszowie

Od połowy stycznia działa nasz oddział nr 2 w Rzeszowie. Przyjrzyjmy się tej otwartej na początku roku placówce i przypomnijmy kilka zasad, którymi kierujemy się aranżując przestrzeń w punktach sprzedaży Superpolisy.

 

Nowy, modelowy pod wieloma względami oddział powstał w przestronnym lokalu, a jego przestrzeń została zaprojektowana zgodnie z wypracowanymi standardami Superpolisy, a więc przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań aranżacyjnych, dzięki którym klienci mogą czuć się swobodnie i komfortowo. Szukające u nas ubezpieczeń osoby siadają wraz z doradcą przy specjalnie zaprojektowanych biurkach i korzystają ze wspólnego monitora. Ułatwia to sprawne wypełnianie kwestionariusza, analizowanie dostępnych u nas ofert i wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Warto przypomnieć, że dzięki takiemu rozwiązaniu, stosowanemu przecież także w innych naszych punktach, zarówno odrębnych lokalach stacjonarnych, jak i wyspach w centrach handlowych, staramy się pozostawać blisko klientów. Jesteśmy przekonani, że to dobrze podkreśla uczciwość i transparentność przeprowadzanych kalkulacji, które nas charakteryzują. Na przykładzie rzeszowskiej placówki dobrze widać także, w jaki sposób powinna być zorganizowana także strefa oczekiwania na doradcę, miejsce wyposażone w ekspres do kawy oraz kącik zabaw dla dzieci.

Zachęcamy do obejrzenia fotografii, które dobrze pokazują, jak powinna wyglądać dobrze zaaranżowana placówka Superpolisy. Ciekawe w tym kontekście jest na pewno to, że wspólne przecież wszystkim naszym oddziałom zasady tworzenia przestrzeni dla klientów, mogą być tak elastycznie dopasowywane w zależności od wielkości czy układu wewnątrz aranżowanego lokalu.

 

20160120_143022_Pano1

 

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę