Aktualności17 grudnia 2019

Allianz Polska zachęca do udziału w akcji #wdobrejsprawie

Allianz Polska już po raz trzeci zachęca do udziału w akcji #wdobrejsprawie, której celem jest wsparcie podopiecznych stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Internauci chcący wspomóc działanie mogą udostępniać świąteczny post na Facebooku, Instagramie kub Twitterze. Każde udostępnienie to 1 zł na ferie zimowe podopiecznych Stowarzyszenia.

Ubiegłoroczna edycja kampanii pozwoliła na zebranie środków, dzięki którym 26 podopiecznych SOS Wioski Dziecięce wzięło udział w zimowych atrakcjach w czasie ferii. Dzieci m.in. wybrały się do kina, i teatru, bawiły się w parku trampolin, fly parku a także miały zaplanowaną wizytę na lodowisku. Na zakończenie ferii zorganizowany został bal karnawałowy, który był podsumowaniem wspólnie spędzonego czasu.

Mechanizm jest prosty – jedno udostępnienie świątecznego postu (kartka świąteczna przygotowana przez ubezpieczyciela) na Facebooku, Instagramie lub Twitterze oznacza przekazanie 1 zł na ferie zimowe podopiecznych Stowarzyszenia.

Akcja potrwa do 27 grudnia. Aby wziąć w niej udział, wystarczy udostępnić publicznie świąteczną kartkę Allianz Polska na Facebooku i dodać w opisie hashtag #wdobrejsprawie oraz oznaczyć profil Allianz Polska. Na Intagramie i Twitterze wystarczy umieścić post z hashtagiem #wdobrejsprawie.

AW

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy