Aktualności11 grudnia 2018

Dziękujemy za wspaniały Świąteczny Dzień!

8 grudnia w Teatrze 6 Piętro w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, którego mecenasem jest Superpolisa Ubezpieczenia, odbyła się impreza mikołajkowa dla najmłodszych.

W takcie całego wydarzenia Teatr odwiedziło ponad 800 osób, był to prawdziwy przedsmak Bożego Narodzenia!

Przy wejściu Małych i Dużych witał Święty Mikołaj, który rozdawał prezenty, a na wielkim fotelu można było sobie zrobić z nim zdjęcia.

Przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd powstały ręcznie malowane bombki, malowano dzieciom buzie, a w strefie LEGO budowano wyjątkowe, świąteczne budowle!

Nie mogło zabraknąć też naszego psa Spoxa, który cieszył się niesłabnącą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Był to cudowny dzień, który przypomniał o tym, że Święta już tuż-tuż!

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy