Strefa Agenta30 listopada 2016

Media o nas – listopad 2016

Patrząc z perspektywy mediów tematem przewodnim w listopadzie były podwyżki cen OC. Jednak nie tylko wzrost stawek za obowiązkową polisę dla kierowców pozwalał tematyce ubezpieczeniowej znajdować drogę do czytelników. O czym jeszcze nasi eksperci mówili w mediach?

Miesiąc rozpoczęliśmy od publikacji dotyczących ubezpieczenia nagrobków, w których nasz ekspert wyjaśniał konstrukcję produktu i zachęcał do porównywania wszystkich dostępnych na rynku ofert. Ten poradnikowy tekst został opublikowany na łamach ośmiu dzienników – Głosu Pomorza – Słupsk, Echa dnia – Radom, Głosu Koszalińskiego, Gazety Wrocławskiej, Echa dnia – Podkarpacie, Gazety Lubuskiej, Gazety Współczesnej oraz Głosu Szczecińskiego.

W prasie pojawialiśmy się również w kontekście rosnących cen OC. Artykuły z wypowiedziami naszych partnerów i działających w strukturze Superpolisy doradców pojawiły się m.in. w Gazecie Pomorskiej, Dzienniku Zachodnim, Dzienniku Łódzkim i Kurierze Lubuskim.

Podwyżek cen OC dotyczył również raport, który przygotowaliśmy na zlecenie PAP. Efektem współpracy był materiał „Warszawa, Łódź i Poznań bezlitosne dla kierowców”, który cytowany był w radiowej Trójce i Radiu TOK FM, a także przez czołowe portale internetowe m.in. wp.pl, onet.pl, forsal.pl czy gazeta.pl.

Warto także odnotować współpracę z redakcją Wyborczej, której nasz ekspert wyjaśniał, gdzie można kupić najtańsze OC i skąd się biorą różnice w cenach. Na wyróżnienie zasługuje także publikacja w portalu bankier.pl, gdzie nasz przedstawiciel mówił o nietypowych sposobach na obniżenie ceny ubezpieczenia komunikacyjnego.

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 29 kwietnia 2019

Co słychać w Akademii SuperAgenta?

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 marca 2019

Wielki Konkurs Superpolisa !

Czytaj dalej
Strefa Agenta 30 listopada 2017

Media o nas – listopad 2017

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy