Media o nas – listopad 2016

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 30.11.2016, w kategorii:

Patrząc z perspektywy mediów tematem przewodnim w listopadzie były podwyżki cen OC. Jednak nie tylko wzrost stawek za obowiązkową polisę dla kierowców pozwalał tematyce ubezpieczeniowej znajdować drogę do czytelników. O czym jeszcze nasi eksperci mówili w mediach?

Miesiąc rozpoczęliśmy od publikacji dotyczących ubezpieczenia nagrobków, w których nasz ekspert wyjaśniał konstrukcję produktu i zachęcał do porównywania wszystkich dostępnych na rynku ofert. Ten poradnikowy tekst został opublikowany na łamach ośmiu dzienników – Głosu Pomorza – Słupsk, Echa dnia – Radom, Głosu Koszalińskiego, Gazety Wrocławskiej, Echa dnia – Podkarpacie, Gazety Lubuskiej, Gazety Współczesnej oraz Głosu Szczecińskiego.

W prasie pojawialiśmy się również w kontekście rosnących cen OC. Artykuły z wypowiedziami naszych partnerów i działających w strukturze Superpolisy doradców pojawiły się m.in. w Gazecie Pomorskiej, Dzienniku Zachodnim, Dzienniku Łódzkim i Kurierze Lubuskim.

Podwyżek cen OC dotyczył również raport, który przygotowaliśmy na zlecenie PAP. Efektem współpracy był materiał „Warszawa, Łódź i Poznań bezlitosne dla kierowców”, który cytowany był w radiowej Trójce i Radiu TOK FM, a także przez czołowe portale internetowe m.in. wp.pl, onet.pl, forsal.pl czy gazeta.pl.

Warto także odnotować współpracę z redakcją Wyborczej, której nasz ekspert wyjaśniał, gdzie można kupić najtańsze OC i skąd się biorą różnice w cenach. Na wyróżnienie zasługuje także publikacja w portalu bankier.pl, gdzie nasz przedstawiciel mówił o nietypowych sposobach na obniżenie ceny ubezpieczenia komunikacyjnego.

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Tragiczny bilans Wielkanocy na drogach

Tragiczny bilans Wielkanocy na drogach

Bieszczadzka Straż Graniczna na tropie nieubezpieczonych kierowców

Bieszczadzka Straż Graniczna na tropie nieubezpieczonych kierowców

Rośnie liczba odszkodowań z ubezpieczeń granicznych

Rośnie liczba odszkodowań z ubezpieczeń granicznych