Ergo Hestia mocno stawia na życie

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 27.06.2019, w kategorii:

„Energia Nowego Życia” – pod takim tytułem sopocki ubezpieczyciel obwieścił światu nowy rozdział w historii swojej sprzedaży ubezpieczeń na życie. Po trzech latach od premiery iHestii nadmorskie towarzystwo pokazało następną odsłonę swojego systemu sprzedażowo-obsługowego. Premiera nowego rozwiązania odbyła się w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku, a agenci mogli podziwiać ją za pośrednictwem transmisji live w 11 Multikinach w całej Polsce.

Założeniem ubezpieczyciela było przełamanie barier wśród agentów majątkowych, którzy dzięki prostocie systemu zaczęliby oferować również produkty życiowe klientom majątkowym.
Nowy panel ERGO 4 pozwala oferować klientom produkty o elastycznych zakresach ubezpieczenia, a jego matryca zawiera wcześniej istniejące w ERGO Hestii produkty. Innowacyjny jest sposób ofertowania, sprzedaży i łączenia różnych ryzyk w pakiet stworzony na miarę potrzeb konkretnego klienta. Pozwala to na precyzyjne dobranie właściwego zakresu i sumy ubezpieczenia na życie, wynoszącej maksymalnie nawet 10 mln zł. Agent może wysłać elektroniczną ofertę za pośrednictwem portalu klienta, a cały proces sprzedażowy może odbyć się całkowicie zdalnie i w 100% elektronicznie. System umożliwia klientom automatyczne comiesięczne pobieranie składki z karty kredytowej.

Z „Energii Nowego Życia” w tej chwili korzystać może wybrana grupa najlepszych agentów, która do końca roku urośnie do 1800 osób. Po zakończeniu pilotażu w 2020 r. rozwiązanie będzie już powszechnie dostępne.

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Dlaczego kierowcy płacą więcej za OC?

Dlaczego kierowcy płacą więcej za OC?

Grudzień 2018

Grudzień 2018

Podatek bankowy już podwyższył ceny polis OC – Dziennik Bałtycki

Podatek bankowy już podwyższył ceny polis OC – Dziennik Bałtycki