Strefa Agenta30 sierpnia 2019

Media o nas – sierpień 2019

Kara za brak OC okazała się na tyle interesującym tematem, że tak w lipcu, jak i w sierpniu ten wątek stał się kluczem do naszej obecności w mediach.

O wątku OC/AC po zakupie używanego samochodu pisaliśmy w tej rubryce newslettera już w zeszłym miesiącu. Krótkie przypomnienie: podjęliśmy temat zasad, na jakich i czy w ogóle polisa poprzedniego właściciela przechodzi na kupującego, opisaliśmy szczegółowo obowiązki ubezpieczeniowe obu stron i połączyliśmy te informacje z newsem na temat spodziewanego wzrostu kar za brak OC od 2020 roku.

W sierpniu tym tematem zainteresowały się przede wszystkim media z grupy Polska Press. Dzięki temu pojawiliśmy się w głównych gazetach w województwach: podkarpackim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, świętokrzyskim i mazowieckim. O temacie pisała też świetnie nam znana Gazeta Ubezpieczeniowa.

To prasa. Z ciekawych publikacji internetowych warto natomiast wspomnieć o regionalnych portalach z Białegostoku czy istotnych serwisach branżowych: Strefabiznesu.pl i Newseria.pl (oba w kategorii: biznes) i Warsztat.pl (motoryzacja).

JN

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 23 lutego 2016

Media o nas – Luty 2016

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy