Aktualności30 listopada 2018

ERGO Hestia: rozpoczęła się 18. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii

13 listopada rozpoczęła się 18. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Konkurs adresowany jest do studentów IV i V roku wszystkich wydziałów i kierunków artystycznych polskich uczelni. Zainteresowani konkursem studenci, tworzący prace w obszarach malarstwa, grafiki, rzeźby i instalacji, fotografii, sztuki cyfrowej i performance, mogą przesyłać swoje zgłoszenia do konkursu przez specjalny panel na stronie internetowej. Przed uczestnikami APH stoi szansa miesięcznej podróży i rezydencji artystycznej w dwóch prężnych ośrodkach rezydencyjnych: Nowym Jorku i Wilnie. Jeden z finalistów może otrzymać komercyjne zlecenie na artystyczną koncepcję raportu rocznego Grupy ERGO Hestia.

W najnowszej, 18. edycji konkursu, ubezpieczyciel kładzie nacisk na pokazanie rzeczywistości świata sztuki, potrzebę zadawania pytań o kondycję artysty i odbiorcy we współczesnym świecie. Pytania o to będą pretekstem do merytorycznej dyskusji na temat postaw, doświadczeń i obaw, z jakimi dzisiaj się borykają się artyści. Mecenasem konkursu APH jest Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia, którego prezes – Piotr M. Śliwicki – jest przewodniczącym jury i autorem idei powołania konkursu.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 16 maja 2017

Za mandat zapłacimy kartą

Czytaj dalej
Aktualności 19 września 2016

Odszkodowanie za zalanie mieszkania

Czytaj dalej
Aktualności 24 lutego 2017

Mówi się w branży …

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę