Uniqua wprowadziła umowy samoodnawialne do ubezpieczenia domu lub mieszkania.

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 25.07.2019, w kategorii:

Uniqua rozpoczęła sprzedaż ubezpieczenia Twój Dom Plus z samoodnawialną umową. To odpowiedź ubezpieczyciela na duże zainteresowanie klientów tego typu rozwiązaniem. Pilotażową sprzedaż rozpoczęto już w kwietniu, a wyniki sprzedaży pokazały, że odbiór produktu był bardzo pozytywny.

Nowa wersja ubezpieczenia wyróżnia się dużą wygodą dla jej użytkowników. Każdego roku klient otrzyma e-mailem wszystkie niezbędne dokumenty, w tym polisę na następny okres ubezpieczenia. Ewentualne zmiany w postanowieniu umowy będzie można nanieść z pomocą agenta. Powiadomienie o wystawionej polisie klient otrzyma również poprzez SMS, a w przypadku braku płatności otrzyma o tym informację od call center. W celu aktywacji polisy w kolejnym roku klient będzie musiał tylko opłacić składkę za kolejny okres ochrony.

Z badania przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie Uniqua wynika, że aż 53% Polaków deklaruje zainteresowanie rocznym ubezpieczeniem domu lub mieszkania, a 37% byłoby zainteresowanych polisą samoodnawialną, działającą tak długo, aż się z niej nie zrezygnuje.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Otwieramy kilkadziesiąt placówek w Tesco!

Otwieramy kilkadziesiąt placówek w Tesco!

Niezbędnik współczesnego agenta

Niezbędnik współczesnego agenta

LINK4: ubezpieczenie na wypadek skutków żywiołu, kradzieży i szkody całkowitej

LINK4: ubezpieczenie na wypadek skutków żywiołu, kradzieży i szkody całkowitej