Aktualności25 lipca 2019

Uniqua wprowadziła umowy samoodnawialne do ubezpieczenia domu lub mieszkania.

Uniqua rozpoczęła sprzedaż ubezpieczenia Twój Dom Plus z samoodnawialną umową. To odpowiedź ubezpieczyciela na duże zainteresowanie klientów tego typu rozwiązaniem. Pilotażową sprzedaż rozpoczęto już w kwietniu, a wyniki sprzedaży pokazały, że odbiór produktu był bardzo pozytywny.

Nowa wersja ubezpieczenia wyróżnia się dużą wygodą dla jej użytkowników. Każdego roku klient otrzyma e-mailem wszystkie niezbędne dokumenty, w tym polisę na następny okres ubezpieczenia. Ewentualne zmiany w postanowieniu umowy będzie można nanieść z pomocą agenta. Powiadomienie o wystawionej polisie klient otrzyma również poprzez SMS, a w przypadku braku płatności otrzyma o tym informację od call center. W celu aktywacji polisy w kolejnym roku klient będzie musiał tylko opłacić składkę za kolejny okres ochrony.

Z badania przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie Uniqua wynika, że aż 53% Polaków deklaruje zainteresowanie rocznym ubezpieczeniem domu lub mieszkania, a 37% byłoby zainteresowanych polisą samoodnawialną, działającą tak długo, aż się z niej nie zrezygnuje.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 16 kwietnia 2018

Rekordowy wynik majątkowej Warty

Czytaj dalej
Aktualności 17 stycznia 2018

UFG: Coraz wyższe koszty braku OC

Czytaj dalej
Aktualności 30 czerwca 2016

Brexit bez wpływu na polisy OC

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę