Generali wprowadza modyfikacje w ofercie produktowej

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 11.07.2018, w kategorii:

Generali wprowadziło w swojej ofercie produktowej szereg zmian, będących efektem wspólnej pracy członków grupy roboczej złożonej z agentów i menagerów sprzedaży ubezpieczyciela. Modyfikacje objęły ubezpieczenia komunikacyjne i podróżne.

W auto assistance w wariancie Standard wprowadzono nielimitowane holowanie po wypadku. W opcji Komfort dotyczy ono wypadku w Polsce. Z kolei w Komfort Plus zwiększono limit holowania do 400 km, wprowadzono nielimitowane holowanie po wypadku w Polsce i udostępniono pojazd zastępczy po awarii pojazdu. Natomiast w wariancie Lux wprowadzono nielimitowane holowanie w Polsce i Europie. W NNW Pojazdu Generali podwyższyło sumę ubezpieczenia bez zmiany ceny. Przy stawce w wysokości 45 zł – z 10 do 50 tys. zł, natomiast przy 79 zł – z 25 do 100 tys. zł. W OC 360° obniżono cenę do 199 zł i umożliwiono zakup polisy klientom nieposiadającym pełnej historii polisowej OC.

Zmiany w ubezpieczeniach podróżnych objęły wprowadzenie nowych, niższych stawek dla wysokich sum ubezpieczenia kosztów leczenia np. dla Europy: 300 tys. zł w cenie dotychczasowych 150 tys. zł i 500 tys. zł w cenie dotychczasowych 200 tys. zł. W polisach rocznych z powrotami obniżono składki o 50%.

Moto Assistance zyskał nowe świadczenie dla podroży zagranicznych – umowy krótkoterminowe do 30 dni, a assistance Standard rozszerzono o odpowiedzialność za transport zwłok do RP w przypadku śmierci naturalnej. W kosztach leczenia za granicą podwyższono maksymalne sumy ubezpieczenia do 1,2 mln zł, a w OC – do 1 mln zł. W assistance Exclusive rozszerzono zakres o nowe usługi dla narciarzy: zwrot kosztów karnetu, zamknięcie tras narciarskich, wypożyczenie sprzętu narciarskiego i zejście lawiny (zakwaterowanie).

Generali wprowadziło również nowe, niższe ceny dla wyjazdów rodzinnych z rozszerzeniem o zaostrzenie chorób przewlekłych.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

OC dla seniora dużo tańsze, niż dla juniora

OC dla seniora dużo tańsze, niż dla juniora

Czym ubezpieczonym grozi „twardy brexit”?

Czym ubezpieczonym grozi „twardy brexit”?

OC ppm: co mówią wyniki za I kwartał?

OC ppm: co mówią wyniki za I kwartał?