Aktualności22 kwietnia 2018

Media o nas – kwiecień 2018

Można powiedzieć, że wreszcie czuć powiew wiosny nie tylko na dworze, ale też w mediach. W ostatnich paru tygodniach dziennikarze mocno zainteresowali się tematyką wyjazdów turystycznych i widać to w publikacjach, w których mieliśmy okazję się pojawić.

W praktyce sprowadziło się to do tego, że w kwietniu komentowaliśmy przede wszystkim zagadnienia związane z wydawaniem kart EKUZ. Wiadomo, zbliża się majówka, więc zaczynamy myśleć o wyjazdach. NFZ apeluje, żeby kart nie wyrabiać na ostatnią chwilę (w czerwcu, lipcu lub sierpniu), bo można nadziać się na olbrzymie kolejki.

Z kolei my przypomnieliśmy, ze EKUZ to bardzo często za mało, dobrowolne ubezpieczenie turystyczne jest jego świetnym uzupełnieniem, a w wielu przypadkach po prostu jedynym ratunkiem przed finansowymi konsekwencjami problemów ze zdrowiem na wakacjach. O tym mówiliśmy m.in. w internetowym Super Expressie, na Wp.pl czy w portalach regionalnych największej polskiej grupy mediów lokalnych – Polska Press.

Ten podróżniczy wątek nie zamyka jednak tego, co komentowaliśmy. Dla Gazety Wyborczej, a pośrednio także dla Gazety Ubezpieczeniowej i Dziennika Ubezpieczeniowego, opracowaliśmy materiał dotyczący nowej wojny cenowej, która zaczyna się tlić i wciąż nie wiadomo, jak na jej symptomy zareagują przedstawiciele rynku. Więcej o tym piszemy też w jednym z tekstów składających się na ten newsletter.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 27 września 2019

Nowy konkurs dla Klientów !

Czytaj dalej
Aktualności 27 czerwca 2019

MEDIA O NAS – czerwiec 2019

Czytaj dalej
Aktualności 20 grudnia 2018

Zdobywamy kluczowe certyfikaty!

Czytaj dalej
Aktualności 18 stycznia 2016

Klienci lubią BLS

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę