Strefa Agenta22 kwietnia 2018

Media o nas – kwiecień 2018

Można powiedzieć, że wreszcie czuć powiew wiosny nie tylko na dworze, ale też w mediach. W ostatnich paru tygodniach dziennikarze mocno zainteresowali się tematyką wyjazdów turystycznych i widać to w publikacjach, w których mieliśmy okazję się pojawić.

W praktyce sprowadziło się to do tego, że w kwietniu komentowaliśmy przede wszystkim zagadnienia związane z wydawaniem kart EKUZ. Wiadomo, zbliża się majówka, więc zaczynamy myśleć o wyjazdach. NFZ apeluje, żeby kart nie wyrabiać na ostatnią chwilę (w czerwcu, lipcu lub sierpniu), bo można nadziać się na olbrzymie kolejki.

Z kolei my przypomnieliśmy, ze EKUZ to bardzo często za mało, dobrowolne ubezpieczenie turystyczne jest jego świetnym uzupełnieniem, a w wielu przypadkach po prostu jedynym ratunkiem przed finansowymi konsekwencjami problemów ze zdrowiem na wakacjach. O tym mówiliśmy m.in. w internetowym Super Expressie, na Wp.pl czy w portalach regionalnych największej polskiej grupy mediów lokalnych – Polska Press.

Ten podróżniczy wątek nie zamyka jednak tego, co komentowaliśmy. Dla Gazety Wyborczej, a pośrednio także dla Gazety Ubezpieczeniowej i Dziennika Ubezpieczeniowego, opracowaliśmy materiał dotyczący nowej wojny cenowej, która zaczyna się tlić i wciąż nie wiadomo, jak na jej symptomy zareagują przedstawiciele rynku. Więcej o tym piszemy też w jednym z tekstów składających się na ten newsletter.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 lutego 2019

MÓWI SIĘ W BRANŻY

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 listopada 2019

Wywiady Superpolisy – Maxi Ochrona

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy