Strefa Agenta29 kwietnia 2019

MEDIA O NAS – kwiecień 2019

W tym miesiącu tematy produktowe wymieszały się w mediach z biznesowymi. Mówiliśmy zarówno o ubezpieczeniach komunikacyjnych, jak naszych biznesowych planach i postrzeganiu rynku multiagencyjnego.

O rozpoczęciu współpracy z Tesco szerzej piszemy w osobnym tekście kwietniowego newslettera, więc tu jedynie ograniczymy się do krótkiego podsumowania zainteresowania mediów tym tematem. A było ono niemałe… Artykuły o współpracy z Tesco pojawiały się m.in. w Pulsie Biznesu (w wydaniu prasowym i w internecie), serwisie internetowym Rzeczpospolitej oraz szeregu mediów branżowych – finansowych, ubezpieczeniowych i handlowych, bo i wśród dziennikarzy związanych na co dzień z działalnością naszego partnera news wzbudził zainteresowanie.

Oprócz tego mieliśmy parę okazji do przestawienia branży ubezpieczeniowej naszej wizji rozwoju w oparciu o sprzedaż polis. Na łamach Gazety Ubezpieczeniowej komentowaliśmy działanie systemu sprzedażowego Superpolisy, a więc rozwiązania z zakresu insurtech, które stanowi efekt naszych wieloletnich prac w obszarze IT. A Miesięcznik Ubezpieczeniowy zebrał od Jakuba Nowińskiego i Anny Bernackiej-Matras opinie na temat dzisiejszych wyzwań związanych z działalnością multiagencyjną.

Na gruncie produktowym kilka mediów lokalnych w ślad za naszymi informacjami prasowymi omawiały następujące tematy: badania techniczne a odszkodowania z ubezpieczeń komunikacyjnych oraz różnice w cenach OC dla jednego kierowcy.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 28 sierpnia 2020

Klient żąda, Agent…zarabia

Czytaj dalej
Strefa Agenta 26 stycznia 2017

Mówi się w branży …

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy