Media o nas – listopad 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 30.11.2017, w kategorii:

Jak co roku listopad to dla nas czas intensywnej pracy z mediami. Od kilku lat co roku przygotowujemy w tym miesiącu dla Rzeczpospolitej największe w polskich mediach zestawienie cen ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC.

Nie inaczej było w tym roku. Redakcja Rzeczpospolitej po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z nami przy swoim cyklicznym rankingu. Efekt naszych pracy: 4 strony dziennika wypełnione setkami naszych kalkulacji przygotowanymi dla 3 profili kierowców, kilku przykładowych samochodów i wszystkich miast wojewódzkich. W gazecie z 24 listopada byliśmy widoczni nie tylko jako źródło wyliczeń cen, lecz również pojawiliśmy się w roli komentatorów – m.in. Sebastian Zadrożny tłumaczył, jak w ostatnich latach przebiegały podwyżki cen i prognozował, jak mogą „zachowywać się” ceny w najbliższym czasie. Za publikacją w Rzeczpospolitej wspominano o nas także w mediach branżowych (Gazecie Ubezpieczeniowej i Dzienniku Ubezpieczeniowym), jak również w Polskim Radiu 24.

W listopadzie byliśmy także dobrze widoczni w mediach regionalnych. Tym razem gazety z Grupy Polska Press (wśród nich: Gazeta Wrocławska, Dziennik Łódzki i Głos Wielkopolski) podjęły temat poradnikowy: „Brak „zimówek” a odszkodowanie”.

Pełen spis publikacji z ostatniego czasu umieszczamy poniżej (prasa i linki do tekstów):

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Najdroższe OC we Wrocławiu

Najdroższe OC we Wrocławiu

Czy warto wykupić ubezpieczenie laptopa?

Czy warto wykupić ubezpieczenie laptopa?

Klienci Ergo Hestii mają swojego rzecznika

Klienci Ergo Hestii mają swojego rzecznika