Aktualności30 listopada 2017

Media o nas – listopad 2017

Jak co roku listopad to dla nas czas intensywnej pracy z mediami. Od kilku lat co roku przygotowujemy w tym miesiącu dla Rzeczpospolitej największe w polskich mediach zestawienie cen ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC.

Nie inaczej było w tym roku. Redakcja Rzeczpospolitej po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z nami przy swoim cyklicznym rankingu. Efekt naszych pracy: 4 strony dziennika wypełnione setkami naszych kalkulacji przygotowanymi dla 3 profili kierowców, kilku przykładowych samochodów i wszystkich miast wojewódzkich. W gazecie z 24 listopada byliśmy widoczni nie tylko jako źródło wyliczeń cen, lecz również pojawiliśmy się w roli komentatorów – m.in. Sebastian Zadrożny tłumaczył, jak w ostatnich latach przebiegały podwyżki cen i prognozował, jak mogą „zachowywać się” ceny w najbliższym czasie. Za publikacją w Rzeczpospolitej wspominano o nas także w mediach branżowych (Gazecie Ubezpieczeniowej i Dzienniku Ubezpieczeniowym), jak również w Polskim Radiu 24.

W listopadzie byliśmy także dobrze widoczni w mediach regionalnych. Tym razem gazety z Grupy Polska Press (wśród nich: Gazeta Wrocławska, Dziennik Łódzki i Głos Wielkopolski) podjęły temat poradnikowy: „Brak „zimówek” a odszkodowanie”.

Pełen spis publikacji z ostatniego czasu umieszczamy poniżej (prasa i linki do tekstów):

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę