Strefa Agenta24 lutego 2017

Media o nas – luty 2017

Z perspektywy mediów luty był ciekawym miesiącem. Chętnie opisywanym przez dziennikarzy tematem była pierwsza rocznica podatku bankowego i związane z tym potencjalne podwyżki cen ubezpieczeń. W mediach zaistnieliśmy także z materiałem dotyczącym różnic w cenach poszczególnych polis mieszkaniowych. 

Pierwsza rocznica wejścia w życie nowych zobowiązań instytucji finansowych zainspirowała nas do stworzenia materiału, który był odpowiedzią na pytanie – czy klienci odczuli skutki podatku bankowego. Tym tekstem zaznaczyliśmy swoją obecność aż w 18 regionalnych dziennikach, a także branżowych i ogólnopolskich portalach.

Warto wspomnieć także, że przygotowanym przez nas materiałem dotyczącym porównanie ofert ubezpieczenia mieszkania zainteresowały się redakcję lokalnych portali w różnych regionów kraju m.in. gazetalubuska.pl, faktypilskie.pl, egorzowska.pl, czy dziendobrybialystok.pl.

Nasi eksperci wypowiadali się także o tym, jak wybrać polisę na narty (Dziennik Bałtycki i Gazeta Pomorska Grudziądz). Aktywni byliśmy również w internecie, a wypowiedzi naszych ekspertów cytowały takie serwisy jak interia.pl, franczyzawpolsce.pl czy banking-magazine.pl.  

Zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem!

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Rate this post

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy