Media o nas – luty 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 24.02.2017, w kategorii:

Z perspektywy mediów luty był ciekawym miesiącem. Chętnie opisywanym przez dziennikarzy tematem była pierwsza rocznica podatku bankowego i związane z tym potencjalne podwyżki cen ubezpieczeń. W mediach zaistnieliśmy także z materiałem dotyczącym różnic w cenach poszczególnych polis mieszkaniowych. 

Pierwsza rocznica wejścia w życie nowych zobowiązań instytucji finansowych zainspirowała nas do stworzenia materiału, który był odpowiedzią na pytanie – czy klienci odczuli skutki podatku bankowego. Tym tekstem zaznaczyliśmy swoją obecność aż w 18 regionalnych dziennikach, a także branżowych i ogólnopolskich portalach.

Warto wspomnieć także, że przygotowanym przez nas materiałem dotyczącym porównanie ofert ubezpieczenia mieszkania zainteresowały się redakcję lokalnych portali w różnych regionów kraju m.in. gazetalubuska.pl, faktypilskie.pl, egorzowska.pl, czy dziendobrybialystok.pl.

Nasi eksperci wypowiadali się także o tym, jak wybrać polisę na narty (Dziennik Bałtycki i Gazeta Pomorska Grudziądz). Aktywni byliśmy również w internecie, a wypowiedzi naszych ekspertów cytowały takie serwisy jak interia.pl, franczyzawpolsce.pl czy banking-magazine.pl.  

Zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem!

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Wyniki rynku ubezpieczeń po półroczu

Wyniki rynku ubezpieczeń po półroczu

Podsumowanie pierwszego kwartału 2015 r.

Podsumowanie pierwszego kwartału 2015 r.

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych