Media o nas – luty 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 24.02.2017, w kategorii:

Z perspektywy mediów luty był ciekawym miesiącem. Chętnie opisywanym przez dziennikarzy tematem była pierwsza rocznica podatku bankowego i związane z tym potencjalne podwyżki cen ubezpieczeń. W mediach zaistnieliśmy także z materiałem dotyczącym różnic w cenach poszczególnych polis mieszkaniowych. 

Pierwsza rocznica wejścia w życie nowych zobowiązań instytucji finansowych zainspirowała nas do stworzenia materiału, który był odpowiedzią na pytanie – czy klienci odczuli skutki podatku bankowego. Tym tekstem zaznaczyliśmy swoją obecność aż w 18 regionalnych dziennikach, a także branżowych i ogólnopolskich portalach.

Warto wspomnieć także, że przygotowanym przez nas materiałem dotyczącym porównanie ofert ubezpieczenia mieszkania zainteresowały się redakcję lokalnych portali w różnych regionów kraju m.in. gazetalubuska.pl, faktypilskie.pl, egorzowska.pl, czy dziendobrybialystok.pl.

Nasi eksperci wypowiadali się także o tym, jak wybrać polisę na narty (Dziennik Bałtycki i Gazeta Pomorska Grudziądz). Aktywni byliśmy również w internecie, a wypowiedzi naszych ekspertów cytowały takie serwisy jak interia.pl, franczyzawpolsce.pl czy banking-magazine.pl.  

Zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem!

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

Jak otrzymać samochód zastępczy na koszt sprawcy?

Jak otrzymać samochód zastępczy na koszt sprawcy?

Odszkodowanie bez względu na pomoc publiczną

Odszkodowanie bez względu na pomoc publiczną

Jak szkoda wpływa na cenę OC ?

Jak szkoda wpływa na cenę OC ?