Media o nas – luty 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 24.02.2017, w kategorii:

Z perspektywy mediów luty był ciekawym miesiącem. Chętnie opisywanym przez dziennikarzy tematem była pierwsza rocznica podatku bankowego i związane z tym potencjalne podwyżki cen ubezpieczeń. W mediach zaistnieliśmy także z materiałem dotyczącym różnic w cenach poszczególnych polis mieszkaniowych. 

Pierwsza rocznica wejścia w życie nowych zobowiązań instytucji finansowych zainspirowała nas do stworzenia materiału, który był odpowiedzią na pytanie – czy klienci odczuli skutki podatku bankowego. Tym tekstem zaznaczyliśmy swoją obecność aż w 18 regionalnych dziennikach, a także branżowych i ogólnopolskich portalach.

Warto wspomnieć także, że przygotowanym przez nas materiałem dotyczącym porównanie ofert ubezpieczenia mieszkania zainteresowały się redakcję lokalnych portali w różnych regionów kraju m.in. gazetalubuska.pl, faktypilskie.pl, egorzowska.pl, czy dziendobrybialystok.pl.

Nasi eksperci wypowiadali się także o tym, jak wybrać polisę na narty (Dziennik Bałtycki i Gazeta Pomorska Grudziądz). Aktywni byliśmy również w internecie, a wypowiedzi naszych ekspertów cytowały takie serwisy jak interia.pl, franczyzawpolsce.pl czy banking-magazine.pl.  

Zachęcam do lektury tekstów z naszym udziałem!

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

UFG podsumowało rynek ubezpieczeń w I kwartale

UFG podsumowało rynek ubezpieczeń w I kwartale

Fuzja Compensy i Benefii

Fuzja Compensy i Benefii

Aviva podsumowała ubiegły rok

Aviva podsumowała ubiegły rok