Aktualności17 października 2022

Bliżej – premiera Spektaklu

1 Października odbyła się premiera długo wyczekiwanego spektaklu Bliżej – wystawianego w Teatrze 6.piętro, którego mamy przyjemność być Mecenasem.

Spektakl Bliżej

BLIŻEJ to sztuka Patricka Marbera o miłości, bliskości i pożądaniu, grana i nagradzana na całym świecie. W reżyserii Eugeniusza Korina, dyrektora artystycznego Teatru 6.piętro. BLIŻEJ to naładowana emocjami, prowokująca szczerością i przewrotnym humorem opowieść o złożoności relacji między kobietą a mężczyzną. W obsadzie znakomite nazwiska: Pola Gonciarz, Aleksandra Popławska, Mateusz Damięcki i Michał Żebrowski.

Dwie pary – Dany i Alice (Mateusz Damięcki i Pola Gonciarz) oraz Larry i Ann (Michał Żebrowski i Aleksandra Popławska) – zabierają widza w podróż po labiryntach swoich uczuć: na naszych oczach zakochują się, kochają i odkochują, wiedzeni odwieczną i rzadko kiedy zaspokajaną potrzebą bliskości drugiego człowieka.

Superpolisa na premierze

Na premierze pojawili się również Zarząd i przedstawiciele Superpolisy, którzy jako pierwsi mogli zobaczyć i zrecenzować spektakl. Jako wieloletni Mecenas Teatru 6. piętro aktywnie promowaliśmy premierę w social mediach.

Zachęcamy aby wybrać się do Teatru 6. piętro i zobaczyć ten wyjątkowy spektakl.

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę