Trzy pakiety NNW szkolnego od Allianz

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 03.09.2019, w kategorii:

Allianz wprowadził nowe, uproszczone NNW szkolne w trzech pakietach, zawierających najpopularniejsze ryzyka. Strefa NNW szkolne w Allianz to ubezpieczenie działające w szkole, w domu, w środkach transportu, w czasie uprawiania sportów, w Polsce i za granicą. Produkt dostępny jest dla dzieci oraz osób do 26. roku życia. Ochrona jest świadczona przez cały rok, 24 godziny na dobę. Nowe pakiety szkolne zostały rozbudowane o powtórną opiekę medyczną oraz uszczerbek na zdrowiu w wyniku ataku epilepsji.     

Świadczenie „Ochrona ubezpieczonego dziecka w sieci” zapewnia wsparcie, gdy dziecko padnie ofiarą zastraszenia lub zniesławienia w Internecie. W ramach ochrony, ubezpieczyciel skontaktuje się z administratorem strony lub platformy społecznościowej w celu usunięcia szkodliwej treści. Zapewni również wsparcie psychologa oraz informacje na temat sposobów ochrony swoich praw na drodze sądowej.

NNW szkolne Allianz wyróżnia się m.in. szeroką tabelą uszczerbków, wysoką sumą ubezpieczenia oraz limitami kosztów leczenia, które obejmuje m.in.: operacje plastyczne, rehabilitacje, leczenie stomatologiczne, wykonanie zdjęć rentgenowskich, USG oraz inne badania diagnostyczne. Pomoc w ramach NNW obejmuje również organizację i pokrycie kosztów usług assistance i usług medycznych. W dodatkowym pakiecie dostępna jest także opcja organizacji i pokrycia kosztów pobytu opiekuna dziecka w szpitalu lub hotelu, gdy dziecko znajduje się w placówce po wypadku. Każdy pakiet może zostać poszerzony o poważne zachorowanie, pomoc w chorobie oraz świadczenie assistance po ukąszeniu kleszcza.     

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Stłuczka? Dzwoń do swojego ubezpieczyciela

Stłuczka? Dzwoń do swojego ubezpieczyciela

„Gdy jedziesz autem na wakacje za granicę” – Echo Dnia – Podkarpacie

„Gdy jedziesz autem na wakacje za granicę” – Echo Dnia – Podkarpacie

Zagadka telemetrii, czyli ile czasu oswajamy się z nowościami w ubezpieczeniach

Zagadka telemetrii, czyli ile czasu oswajamy się z nowościami w ubezpieczeniach