Konferencje i nagrody

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 21.03.2016, w kategorii:

W ostatnim czasie braliśmy udział w szeregu prestiżowych wydarzeń organizowanych przez przedstawicieli polskiego rynku ubezpieczeniowego. Nasza multiagencja otrzymała też kilka cennych nagród i wyróżnień.

 

Pierwszym wydarzeniem, które warto w tym miejscu przywołać jest Gala Klubu Elitarni. W organizowanej przez HDI TUiR „WARTA” S.A. uroczystości uczestniczyliśmy na początku marca i otrzymaliśmy dyplom za zakwalifikowanie się do grona 100 najlepszych agencji aktywnie współpracujących sprzedażowo z tym ubezpieczycielem.

 

Z kolei 7 marca otrzymaliśmy tytuł Dobry Agent Gothaer, a także nominację do elitarnego Klubu Prezes Gothaera. Osiągnęliśmy to dzięki, cytując Panią Prezes Annę Włodarczyk-Moczkowską, „uznaniu dla wybitnych osiągnięć sprzedażowych i zaangażowania w promowanie marki Gothaer”. Warto dodać, że Dobry Agent to program wspierający prowadzenie biznesu i sprzedaż najlepszych agentów oferujących polisy Gothaera.

 

Ponadto bardzo nas cieszy otrzymanie nagrody w kategorii Najlepsi Partnerzy Strategiczni 2015. Wyróżniło nas towarzystwo ubezpieczeniowe Allianz w trakcie pierwszej Konferencji Liderów Sprzedaży Allianz 2016, skupiającej najlepszych multiagentów współpracujących z tym ubezpieczycielem.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

„Jak dobrze wybrać polisy AC oraz OC” – Echo Dnia Radom

„Jak dobrze wybrać polisy AC oraz OC” – Echo Dnia Radom

Czy dodawane przy sprzedaży gadżety wpływają na klientów?

Czy dodawane przy sprzedaży gadżety wpływają na klientów?