Strefa Agenta21 marca 2016

Konferencje i nagrody

W ostatnim czasie braliśmy udział w szeregu prestiżowych wydarzeń organizowanych przez przedstawicieli polskiego rynku ubezpieczeniowego. Nasza multiagencja otrzymała też kilka cennych nagród i wyróżnień.

 

Pierwszym wydarzeniem, które warto w tym miejscu przywołać jest Gala Klubu Elitarni. W organizowanej przez HDI TUiR „WARTA” S.A. uroczystości uczestniczyliśmy na początku marca i otrzymaliśmy dyplom za zakwalifikowanie się do grona 100 najlepszych agencji aktywnie współpracujących sprzedażowo z tym ubezpieczycielem.

 

Z kolei 7 marca otrzymaliśmy tytuł Dobry Agent Gothaer, a także nominację do elitarnego Klubu Prezes Gothaera. Osiągnęliśmy to dzięki, cytując Panią Prezes Annę Włodarczyk-Moczkowską, „uznaniu dla wybitnych osiągnięć sprzedażowych i zaangażowania w promowanie marki Gothaer”. Warto dodać, że Dobry Agent to program wspierający prowadzenie biznesu i sprzedaż najlepszych agentów oferujących polisy Gothaera.

 

Ponadto bardzo nas cieszy otrzymanie nagrody w kategorii Najlepsi Partnerzy Strategiczni 2015. Wyróżniło nas towarzystwo ubezpieczeniowe Allianz w trakcie pierwszej Konferencji Liderów Sprzedaży Allianz 2016, skupiającej najlepszych multiagentów współpracujących z tym ubezpieczycielem.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 2 grudnia 2015

Media o nas – Grudzień 2015

Czytaj dalej
Strefa Agenta 19 kwietnia 2018

3… 2… 1… No to RODO!

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy