Aktualności30 października 2016

Media o nas – październik 2016

Media nieustannie „żyją” tematem podwyżek cen OC. Od ostatniego podsumowania mediowej działalności naszej multiagencji o kalkulacje składek, a także komentarze dotyczące przyczyn podwyżek, pytały nas redakcje największych tytułów w kraju.

Jeszcze w ostatnich dniach września mieliśmy okazję współpracować z Gazetą Wyborczą, a owocem działań był artykuł „Nie daj się podwyżkom polis OC”. Tego samego dnia komentarz naszego eksperta wyjaśniający przyczyny podwyżek cen ubezpieczeń komunikacyjnych pojawił się na łamach Rzeczpospolitej.

Już w październiku z kolejną propozycją wspólnych działań wyszła Rzeczpospolita, na której zlecenie opracowaliśmy bardzo szczegółowe kalkulacje oraz szereg komentarzy, które zostały opublikowane w podsumowującym rok w sektorze ubezpieczeń komunikacyjnych artykule “Rok pod znakiem bardzo dużych podwyżek”. Na łamach gazety pojawił się także wywiad z naszym ekspertem. W tym miesiącu nasze kalkulacje pojawiły się w Gazecie Wyborczej, a artykuł wyjaśniający wysokie ceny polis z naszym komentarzem opublikowała także Gazeta Ubezpieczeniowa.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę