Media o nas – październik 2016

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 30.10.2016, w kategorii:

Media nieustannie „żyją” tematem podwyżek cen OC. Od ostatniego podsumowania mediowej działalności naszej multiagencji o kalkulacje składek, a także komentarze dotyczące przyczyn podwyżek, pytały nas redakcje największych tytułów w kraju.

Jeszcze w ostatnich dniach września mieliśmy okazję współpracować z Gazetą Wyborczą, a owocem działań był artykuł „Nie daj się podwyżkom polis OC”. Tego samego dnia komentarz naszego eksperta wyjaśniający przyczyny podwyżek cen ubezpieczeń komunikacyjnych pojawił się na łamach Rzeczpospolitej.

Już w październiku z kolejną propozycją wspólnych działań wyszła Rzeczpospolita, na której zlecenie opracowaliśmy bardzo szczegółowe kalkulacje oraz szereg komentarzy, które zostały opublikowane w podsumowującym rok w sektorze ubezpieczeń komunikacyjnych artykule „Rok pod znakiem bardzo dużych podwyżek”. Na łamach gazety pojawił się także wywiad z naszym ekspertem. W tym miesiącu nasze kalkulacje pojawiły się w Gazecie Wyborczej, a artykuł wyjaśniający wysokie ceny polis z naszym komentarzem opublikowała także Gazeta Ubezpieczeniowa.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Odszkodowania kosztorysowe bez VAT zatrzymają wzrost cen OC?

Odszkodowania kosztorysowe bez VAT zatrzymają wzrost cen OC?

Zabezpiecz mieszkanie przed urlopem

Zabezpiecz mieszkanie przed urlopem

Rynek ubezpieczeń: coraz więcej sporów kończy się ugodami

Rynek ubezpieczeń: coraz więcej sporów kończy się ugodami