Media o nas – październik 2016

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 30.10.2016, w kategorii:

Media nieustannie „żyją” tematem podwyżek cen OC. Od ostatniego podsumowania mediowej działalności naszej multiagencji o kalkulacje składek, a także komentarze dotyczące przyczyn podwyżek, pytały nas redakcje największych tytułów w kraju.

Jeszcze w ostatnich dniach września mieliśmy okazję współpracować z Gazetą Wyborczą, a owocem działań był artykuł „Nie daj się podwyżkom polis OC”. Tego samego dnia komentarz naszego eksperta wyjaśniający przyczyny podwyżek cen ubezpieczeń komunikacyjnych pojawił się na łamach Rzeczpospolitej.

Już w październiku z kolejną propozycją wspólnych działań wyszła Rzeczpospolita, na której zlecenie opracowaliśmy bardzo szczegółowe kalkulacje oraz szereg komentarzy, które zostały opublikowane w podsumowującym rok w sektorze ubezpieczeń komunikacyjnych artykule „Rok pod znakiem bardzo dużych podwyżek”. Na łamach gazety pojawił się także wywiad z naszym ekspertem. W tym miesiącu nasze kalkulacje pojawiły się w Gazecie Wyborczej, a artykuł wyjaśniający wysokie ceny polis z naszym komentarzem opublikowała także Gazeta Ubezpieczeniowa.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Jak wybrać ubezpieczenie mieszkania?

Jak wybrać ubezpieczenie mieszkania?

„Gdy jedziesz autem na wakacje za granicę” – Kurier Poranny

„Gdy jedziesz autem na wakacje za granicę” – Kurier Poranny

Ubezpieczenia z UFK, co dalej?

Ubezpieczenia z UFK, co dalej?