Aktualności31 października 2017

Media o nas – październik 2017

W ostatnich tygodniach obecność Superpolisy w mediach dotyczyła głównie przygotowanego przez naszych ekspertów materiału o ubezpieczeniowych reperkusjach jazdy bez opon zimowych.

Materiałem nawiązującym do sezonu zmiany opon letnich na zimowe udało się nam wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w mediach ogólnopolskich, branżowych i lokalnych. W informacji prasowej wyjaśniliśmy ubezpieczeniowe konsekwencje braku odpowiedniego ogumienia i tłumaczymy, kiedy najlepiej zdecydować się na założenie opon zimowych. Z materiału skorzystał m.in. portale: Fakt.pl, Motoryzacja.interia.pl, Se.pl czy samar.pl.  Tekst wykorzystały także lokalne media – ukazał się on w papierowym wydaniu Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego, a także na portalach całej grupy dzienników Polska Press, m.in. we Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdańsku czy Katowicach.

A w kontekście naszej obecności na Targach Franczyza nasz ekspert przygotował artykuł Gazety Ubezpieczeniowej. Możecie zapoznać się z nim na jednej z grafik poniżej.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 30 września 2019

Kiedy warto kupić Minicasco?

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę