Media o nas – wrzesień 2019

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 27.09.2019, w kategorii:

Tym razem – dla odmiany – mówiliśmy w gazetach i portalach nie o ubezpieczeniach komunikacyjnych, a przede wszystkim o turystycznych. Zapraszamy na comiesięczne podsumowanie naszej mediowej obecności.

Z roku na rok Polacy wyrabiają coraz więcej kart EKUZ. Już teraz można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że 2019 rok zakończy się rekordowo. Przygotowaliśmy informację prasową na ten temat, bazując na danych pozyskanych z NFZ.

Gdzie tu ubezpieczenia turystyczne?

Krok dalej, bo przecież nie od dziś wiadomo, że EKUZ to za mało, żeby czuć się za granicą w pełni bezpiecznie. W materiale dla mediów podaliśmy więc przykłady sytuacji, w których nie można liczyć na wydawaną przez NFZ kartę, a które obejmuje dobrowolna polisa turystyczna. To przede wszystkim dostęp do prywatnych przychodni, a także ratownictwo i transport medyczny.

Z ciekawszych „turystycznych” publikacji można wymienić komentarz w dzienniku Rzeczpospolita i na stronach internetowych tego tytułu, jak również artykuły w Wirtualnej Polsce, sieciowej odsłonie Gazety Ubezpieczeniowej czy w ważnych branżowych mediach, np. tur-info.pl czy all-inclusive.com.

To nie jest jednak tak, że we wrześniu mówiliśmy tylko o EKUZ-ie i polisach na zagraniczny wyjazd. Temat braku OC komentowaliśmy między innymi w magazynie miejskim z dużej i ważnej grupy Polska Press (MM Trendy). Z kolei na łamach Dziennika Ubezpieczeniowego przypomniany został jeden z naszych ubiegłorocznych transferów – dołączenie Anny Bernackiej-Matras do zespołu Superpolisy.

 

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w prasie

 

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

UOKiK opublikował uaktualnione zasady dotyczące wydawania decyzji zobowiązującej

UOKiK opublikował uaktualnione zasady dotyczące wydawania decyzji zobowiązującej

PZU liderem zestawienia wśród marek ubezpieczeniowych w rankingu Top Marka 2017

PZU liderem zestawienia wśród marek ubezpieczeniowych w rankingu Top Marka 2017

„Porównują i sprzedają” – Własny Biznes Franchising

„Porównują i sprzedają” – Własny Biznes Franchising