Strefa Agenta27 września 2019

Media o nas – wrzesień 2019

Tym razem – dla odmiany – mówiliśmy w gazetach i portalach nie o ubezpieczeniach komunikacyjnych, a przede wszystkim o turystycznych. Zapraszamy na comiesięczne podsumowanie naszej mediowej obecności.

Z roku na rok Polacy wyrabiają coraz więcej kart EKUZ. Już teraz można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że 2019 rok zakończy się rekordowo. Przygotowaliśmy informację prasową na ten temat, bazując na danych pozyskanych z NFZ.

Gdzie tu ubezpieczenia turystyczne?

Krok dalej, bo przecież nie od dziś wiadomo, że EKUZ to za mało, żeby czuć się za granicą w pełni bezpiecznie. W materiale dla mediów podaliśmy więc przykłady sytuacji, w których nie można liczyć na wydawaną przez NFZ kartę, a które obejmuje dobrowolna polisa turystyczna. To przede wszystkim dostęp do prywatnych przychodni, a także ratownictwo i transport medyczny.

Z ciekawszych „turystycznych” publikacji można wymienić komentarz w dzienniku Rzeczpospolita i na stronach internetowych tego tytułu, jak również artykuły w Wirtualnej Polsce, sieciowej odsłonie Gazety Ubezpieczeniowej czy w ważnych branżowych mediach, np. tur-info.pl czy all-inclusive.com.

To nie jest jednak tak, że we wrześniu mówiliśmy tylko o EKUZ-ie i polisach na zagraniczny wyjazd. Temat braku OC komentowaliśmy między innymi w magazynie miejskim z dużej i ważnej grupy Polska Press (MM Trendy). Z kolei na łamach Dziennika Ubezpieczeniowego przypomniany został jeden z naszych ubiegłorocznych transferów – dołączenie Anny Bernackiej-Matras do zespołu Superpolisy.

 

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w prasie

 

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy