Dla Mediów11 września 2015

OC i AC w Starym Browarze tańsze o kilkaset złotych!

Każdy kierowca z Poznania może zaoszczędzić na OC i AC przynajmniej kilkaset złotych. Wystarczy, że porówna ceny ponad 20-stu ubezpieczycieli w multiagencji Superpolisa.pl, która od września działa w Starym Browarze.

                          

Dzięki nowoczesnemu systemowi informatycznemu Superpolisa.pl w zaledwie kilka minut porównuje oferty wszystkich największych towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala to idealnie dopasować cenę i zakres ubezpieczenia pod swoje potrzeby i możliwości finansowe. W znalezieniu, wyborze i zakupie polisy pomaga profesjonalny doradca, który odpowiada na wszelkie pytania. Superpolisa.pl umożliwia zarówno zakup OC i AC, jak i wielu innych ubezpieczeń: turystycznych, mieszkań, domów, zdrowia i życia. Ponad kilkadziesiąt produktów ubezpieczeniowych w ofercie porównywarki umożliwia elastyczne tworzenie pakietów i pozwala na zakup każdego rodzaju ochrony – zawsze w korzystnej cenie.

 

Wreszcie tanie OC!

Na przykładzie obowiązkowego OC na samochód najlepiej widać, ile przeciętny mieszkaniec Poznania może oszczędzić, jeżeli porówna ceny polis w multiagencji Superpolisa.pl. Zakładając, że ubezpieczenie kupuje 35-letni, zamieszkujący centrum mężczyzna, właściciel 6-letniej Skody Octavii o mocy 105 KM i pojemności 1.9 l, różnica pomiędzy najtańszym a najdroższym OC wyniesie niemal 400 zł. Tyle właśnie uda mu się zaoszczędzić! To dlatego, że ceny dla niego zaczynają się w Poznaniu od 460 zł w jednym z towarzystw, a kończą aż na… 853 zł w innym. Na infografice widać, że tak duże rozpiętości znajdzie każdy bez wyjątku kierowca! Warto przy tym pamiętać, że obowiązkowe OC jest u wszystkich ubezpieczycieli takie samo, dlatego głównym kryterium wyboru ochrony nie jest jej zakres, ale jak najniższa cena.

1. Infografika Superpolisa

Ubezpieczenia w Starym Browarze

Porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl mieści się w Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar, przy ul. Półwiejskiej 42. Doradcy naszej multiagencji są dostępni w bezpośrednio w punkcie sprzedaży, pod numerem telefonu 61 642 95 20 oraz e-mailem poznan2@superpolisa.pl od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-21.00 oraz w niedzielę w godz. 10.00-20.00.

poznanSuperpolisa.pl to najdynamiczniej rozwijająca się sieć punktów ubezpieczeniowych w Polsce, która w całym kraju liczy już ponad 200 placówek. Multiagencja gwarantuje dostęp w jednym miejscu i w zaledwie kilka minut do kilkudziesięciu produktów ponad 20-stu ubezpieczycieli – to oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Więcej informacji o naszej multiagencji znajduje się na stronie www.superpolisa.pl.

 

Zapraszamy!

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy