OC i AC w Starym Browarze tańsze o kilkaset złotych!

Multiagencja gwarantuje dostęp w jednym miejscu do kilkudziesięciu produktów ponad 20-stu ubezpieczycieli!

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 11.09.2015, w kategorii:

Każdy kierowca z Poznania może zaoszczędzić na OC i AC przynajmniej kilkaset złotych. Wystarczy, że porówna ceny ponad 20-stu ubezpieczycieli w multiagencji Superpolisa.pl, która od września działa w Starym Browarze.

                          

Dzięki nowoczesnemu systemowi informatycznemu Superpolisa.pl w zaledwie kilka minut porównuje oferty wszystkich największych towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala to idealnie dopasować cenę i zakres ubezpieczenia pod swoje potrzeby i możliwości finansowe. W znalezieniu, wyborze i zakupie polisy pomaga profesjonalny doradca, który odpowiada na wszelkie pytania. Superpolisa.pl umożliwia zarówno zakup OC i AC, jak i wielu innych ubezpieczeń: turystycznych, mieszkań, domów, zdrowia i życia. Ponad kilkadziesiąt produktów ubezpieczeniowych w ofercie porównywarki umożliwia elastyczne tworzenie pakietów i pozwala na zakup każdego rodzaju ochrony – zawsze w korzystnej cenie.

 

Wreszcie tanie OC!

Na przykładzie obowiązkowego OC na samochód najlepiej widać, ile przeciętny mieszkaniec Poznania może oszczędzić, jeżeli porówna ceny polis w multiagencji Superpolisa.pl. Zakładając, że ubezpieczenie kupuje 35-letni, zamieszkujący centrum mężczyzna, właściciel 6-letniej Skody Octavii o mocy 105 KM i pojemności 1.9 l, różnica pomiędzy najtańszym a najdroższym OC wyniesie niemal 400 zł. Tyle właśnie uda mu się zaoszczędzić! To dlatego, że ceny dla niego zaczynają się w Poznaniu od 460 zł w jednym z towarzystw, a kończą aż na… 853 zł w innym. Na infografice widać, że tak duże rozpiętości znajdzie każdy bez wyjątku kierowca! Warto przy tym pamiętać, że obowiązkowe OC jest u wszystkich ubezpieczycieli takie samo, dlatego głównym kryterium wyboru ochrony nie jest jej zakres, ale jak najniższa cena.

1. Infografika Superpolisa

Ubezpieczenia w Starym Browarze

Porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl mieści się w Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar, przy ul. Półwiejskiej 42. Doradcy naszej multiagencji są dostępni w bezpośrednio w punkcie sprzedaży, pod numerem telefonu 61 642 95 20 oraz e-mailem poznan2@superpolisa.pl od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-21.00 oraz w niedzielę w godz. 10.00-20.00.

poznanSuperpolisa.pl to najdynamiczniej rozwijająca się sieć punktów ubezpieczeniowych w Polsce, która w całym kraju liczy już ponad 200 placówek. Multiagencja gwarantuje dostęp w jednym miejscu i w zaledwie kilka minut do kilkudziesięciu produktów ponad 20-stu ubezpieczycieli – to oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Więcej informacji o naszej multiagencji znajduje się na stronie www.superpolisa.pl.

 

Zapraszamy!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Luty 2018

Luty 2018

Zwycięzcy konkursu wyłonieni!

Zwycięzcy konkursu wyłonieni!

Braku OC tak łatwo nie ukryjesz

Braku OC tak łatwo nie ukryjesz