Aktualności19 września 2019

Nowa odsłona Bezpiecznego Mieszkania od UNIQA

Bezpieczne Mieszkanie to oferta dla mieszkańców spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Charakterystyczną cechą tego rozwiązania jest możliwość miesięcznych płatności składki ubezpieczeniowej. Ochrona nieruchomości obowiązuje dopóki opłacane są składki, a limit sumy ubezpieczenia odnawia się co miesiąc, nawet jeśli klientowi przytrafiła się szkoda.

W ramach Bezpiecznego Mieszkania ochronie podlega już ponad pół miliona mieszkań w Polsce. W nowej odsłonie produktu wprowadzono formułę all risk i klauzulę rażącego niedbalstwa. Dzięki tym zapisom odszkodowanie zostanie wypłacone poszkodowanym nawet, jeśli np. pożar był skutkiem zaprószenia ognia od papierosa lub niewyłączonego żelazka.              

W nowej wersji zmodernizowano również ofertę OC w życiu prywatnym, w ramach której ochrona ubezpieczonego działa w całej Europie. Klient otrzymuje również w pakiecie ubezpieczenie roweru na wypadek rabunku poza miejscem ubezpieczenia i ochronę od kradzieży przedmiotów codziennego użytku pozostawionych w aucie.

Klient może wybierać z czterech wariantów ubezpieczenia. Ochroną mogą zostać objęte ruchomości domowe i stałe elementy wnętrz, mury oraz życie i zdrowie mieszkańców. Nowym rozwiązaniem jest możliwość ubezpieczenia nagrobka należącego do ubezpieczonego. Assistance pokrywa natomiast koszty pracy fachowców, np. elektryka i płatności za robociznę i części zamienne naprawianego sprzętu.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 18 sierpnia 2017

Szkody po nawałnicach

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy