Nowa odsłona Bezpiecznego Mieszkania od UNIQA

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 19.09.2019, w kategorii:

Bezpieczne Mieszkanie to oferta dla mieszkańców spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Charakterystyczną cechą tego rozwiązania jest możliwość miesięcznych płatności składki ubezpieczeniowej. Ochrona nieruchomości obowiązuje dopóki opłacane są składki, a limit sumy ubezpieczenia odnawia się co miesiąc, nawet jeśli klientowi przytrafiła się szkoda.

W ramach Bezpiecznego Mieszkania ochronie podlega już ponad pół miliona mieszkań w Polsce. W nowej odsłonie produktu wprowadzono formułę all risk i klauzulę rażącego niedbalstwa. Dzięki tym zapisom odszkodowanie zostanie wypłacone poszkodowanym nawet, jeśli np. pożar był skutkiem zaprószenia ognia od papierosa lub niewyłączonego żelazka.              

W nowej wersji zmodernizowano również ofertę OC w życiu prywatnym, w ramach której ochrona ubezpieczonego działa w całej Europie. Klient otrzymuje również w pakiecie ubezpieczenie roweru na wypadek rabunku poza miejscem ubezpieczenia i ochronę od kradzieży przedmiotów codziennego użytku pozostawionych w aucie.

Klient może wybierać z czterech wariantów ubezpieczenia. Ochroną mogą zostać objęte ruchomości domowe i stałe elementy wnętrz, mury oraz życie i zdrowie mieszkańców. Nowym rozwiązaniem jest możliwość ubezpieczenia nagrobka należącego do ubezpieczonego. Assistance pokrywa natomiast koszty pracy fachowców, np. elektryka i płatności za robociznę i części zamienne naprawianego sprzętu.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Szkodowi kierowcy płacą krocie za OC

Szkodowi kierowcy płacą krocie za OC

Rośnie liczba odszkodowań z ubezpieczeń granicznych

Rośnie liczba odszkodowań z ubezpieczeń granicznych

Łódzcy kierowcy płacą dużo za polisę OC. Od czego to zależy ?

Łódzcy kierowcy płacą dużo za polisę OC. Od czego to zależy ?