MEDIA O NAS – czerwiec 2019

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 27.06.2019, w kategorii:

W tym miesiącu nasza obecność w mediach skoncentrowana była wokół wątku olbrzymich rozpiętości cenowych w obowiązkowych polisach OC. Ten temat interesował zwłaszcza regionalne redakcje.

Łącznie ok. 50 publikacji w mediach we wszystkich polskich województwach, 4 emisje naszych wypowiedzi na antenie rozgłośni Polskiego Radia – tak w telegraficznym skrócie prezentuje się aktywność w mediach Superpolisy w ostatnich kilku tygodniach.

Czerwiec zdecydowanie upłynął pod znakiem wątku cen OC. Komentowaliśmy go na łamach 16 różnych tytułów prasowych – w branżowej Gazecie Ubezpieczeniowej oraz lokalnych dziennikach od Gdańska po Rzeszów. Z tego tematu na pewno nie zrezygnujemy również w przyszłości. To w końcu bardzo istotna sprawa dla naszych klientów, którym zależy na płaceniu za obowiązkową polisę jak najmniej.

Warto również wspomnieć o obecności reprezentującej Superpolisę Beaty Pogorzelskiej w Polskim Radiu. Z dziennikarzami Jedynki i Czwórki rozmawiała na temat OC w życiu prywatnym. To ważny wątek także w związku z rozpoczętym przed tygodniem sezonem urlopowym.

Poniżej, jak zawsze, umieszczamy pełen spis ostatnich publikacji z naszym udziałem.

JN

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

„O 25 proc. może urosnąć cena OC po szkodzie” – nasze miasto Kraków

„O 25 proc. może urosnąć cena OC po szkodzie” – nasze miasto Kraków

PZU Wojażer zyskuje wersję górską

PZU Wojażer zyskuje wersję górską

„Superpolisa zaprasza agentów” – Gazeta Ubezpieczeniowa

„Superpolisa zaprasza agentów” – Gazeta Ubezpieczeniowa