Strefa Agenta27 czerwca 2019

MEDIA O NAS – czerwiec 2019

W tym miesiącu nasza obecność w mediach skoncentrowana była wokół wątku olbrzymich rozpiętości cenowych w obowiązkowych polisach OC. Ten temat interesował zwłaszcza regionalne redakcje.

Łącznie ok. 50 publikacji w mediach we wszystkich polskich województwach, 4 emisje naszych wypowiedzi na antenie rozgłośni Polskiego Radia – tak w telegraficznym skrócie prezentuje się aktywność w mediach Superpolisy w ostatnich kilku tygodniach.

Czerwiec zdecydowanie upłynął pod znakiem wątku cen OC. Komentowaliśmy go na łamach 16 różnych tytułów prasowych – w branżowej Gazecie Ubezpieczeniowej oraz lokalnych dziennikach od Gdańska po Rzeszów. Z tego tematu na pewno nie zrezygnujemy również w przyszłości. To w końcu bardzo istotna sprawa dla naszych klientów, którym zależy na płaceniu za obowiązkową polisę jak najmniej.

Warto również wspomnieć o obecności reprezentującej Superpolisę Beaty Pogorzelskiej w Polskim Radiu. Z dziennikarzami Jedynki i Czwórki rozmawiała na temat OC w życiu prywatnym. To ważny wątek także w związku z rozpoczętym przed tygodniem sezonem urlopowym.

Poniżej, jak zawsze, umieszczamy pełen spis ostatnich publikacji z naszym udziałem.

JN

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 30 marca 2020

Wieści z kwarantanny

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy