Aktualności13 grudnia 2018

ERGO Hestia „wyborem kierowców 2018”

ERGO Hestia znalazła się na 1. miejscu w rankingu „Wybór kierowców 2018”. W badaniu kierowcy oceniali m.in. sprawność likwidacji szkód, jakość rozliczeń i obsługi.

„Wybór Kierowców” to niezależny program badań satysfakcji w branży motoryzacyjnej. Uczestnicy oceniali w nim marki i modele samochodów oraz usługi i produkty motoryzacyjne w 7 kategoriach. Ranking „Wybór Kierowców” opiera się na ponad 144 tysiącach wypełnionych ankiet. Respondenci badania wskazują w nim towarzystwa ubezpieczeń, które ich zdaniem cieszą się największym zaufaniem.

 

O wyborze kierowców zadecydowały: sprawność likwidacji szkód, uczciwość rozliczeń oraz jakość obsługi. Ubezpieczyciel jest zdania, że pierwsze miejsce w rankingu stanowi potwierdzenie, że ciężka praca przynosi zamierzone efekty. Kazimierz Majdański, dyrektor Zarządzający w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód Ergo Hestii, złożył szczególne podziękowania na ręce pracowników biura, którzy swoją prokliencką postawą codziennie przyczyniają się do zadowolenia klientów.

 

Ubezpieczyciel nieustannie dąży do uproszczenia i przyśpieszenia procesu likwidacji szkód. W realizowanych działaniach wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym tylko w tym roku ERGO Hestia zlikwidowała już kilkadziesiąt tysięcy szkód w sposób uproszczony, a jedna na cztery z nich likwidowana jest w godzinę.

 

Uznanie w ocenie kierowców potwierdza, że działamy zgodnie z zasadą Najwyższego Standardu Ochrony, który jest wyróżnikiem ERGO Hestii – powiedział Marcin Seklecki, dyrektor ds. Likwidacji Szkód Detalicznych w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód ERGO Hestii.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 5 listopada 2014

Wzrastają kary za brak OC

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy