Media o nas – listopad 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 30.11.2018, w kategorii:

Działo się, działo… – tak w największym skrócie można podsumować listopad. Ostatnich kilka tygodni było pod względem mediowym naprawdę intensywnych. I różnorodnych, bo na łamach tytułów branżowych, ogólnopolskich i lokalnych pojawialiśmy się zarówno w wątkach firmowych i personalnych, jak i produktowych.

W listopadzie do zespołu Superpolisy dołączyła Anna Bernacka-Matras, która objęła w naszych strukturach stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Sprzedaży. Do jej obowiązków należą: wsparcie i rozwój multiagencji w kanale agencyjnym i bancassurance oraz wzmacnianie relacji z kluczowymi partnerami. To głośny transfer na rynku ubezpieczeniowym – Anna w ostatnich latach zajmowała kierownicze stanowisko w ERGO Hestii – o którym chętnie napisały media adresowane do branży – Gazeta Ubezpieczeniowa czy Dziennik Ubezpieczeniowy.

Poza tym mieliśmy okazję wystąpić w wiodącej roli w przygotowywanym raz w roku, największym zestawieniu cen polis komunikacyjnych, jakie publikowane jest przez polskie media. Na zlecenie Rzeczpospolitej nie tylko opracowaliśmy bardzo kompleksowe wyliczenia, ale i obszernie je skomentowaliśmy. Polecamy Waszej uwadze te materiały!

Oprócz tego z sukcesem zaproponowaliśmy mediom temat ubezpieczeń komunikacyjnych, a konkretnie odszkodowań, w kontekście zmiany opon na zimowe. Przy OC i assistance nie ma wątpliwości – polisa zadziała, jeśli w zimie kierowca jeździe na oponach letnich. Ale przy AC? Ubezpieczyciel może zakwalifikować to jako tzw. rażące niedbalstwo. Warto wspominać o tym klientom! Poczytajcie teksty na ten temat – publikacji udało nam się „wyprodukować” naprawdę dużo.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Nowe pomysły UE na ubezpieczenie OC

Nowe pomysły UE na ubezpieczenie OC

Piątek 13-tego dniem pechowym?

Piątek 13-tego dniem pechowym?

Posłowie odrzucili projekt rozszerzenia czasowego wyrejestrowania pojazdu

Posłowie odrzucili projekt rozszerzenia czasowego wyrejestrowania pojazdu