Strefa Agenta30 listopada 2018

Media o nas – listopad 2018

Działo się, działo… – tak w największym skrócie można podsumować listopad. Ostatnich kilka tygodni było pod względem mediowym naprawdę intensywnych. I różnorodnych, bo na łamach tytułów branżowych, ogólnopolskich i lokalnych pojawialiśmy się zarówno w wątkach firmowych i personalnych, jak i produktowych.

W listopadzie do zespołu Superpolisy dołączyła Anna Bernacka-Matras, która objęła w naszych strukturach stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Sprzedaży. Do jej obowiązków należą: wsparcie i rozwój multiagencji w kanale agencyjnym i bancassurance oraz wzmacnianie relacji z kluczowymi partnerami. To głośny transfer na rynku ubezpieczeniowym – Anna w ostatnich latach zajmowała kierownicze stanowisko w ERGO Hestii – o którym chętnie napisały media adresowane do branży – Gazeta Ubezpieczeniowa czy Dziennik Ubezpieczeniowy.

Poza tym mieliśmy okazję wystąpić w wiodącej roli w przygotowywanym raz w roku, największym zestawieniu cen polis komunikacyjnych, jakie publikowane jest przez polskie media. Na zlecenie Rzeczpospolitej nie tylko opracowaliśmy bardzo kompleksowe wyliczenia, ale i obszernie je skomentowaliśmy. Polecamy Waszej uwadze te materiały!

Oprócz tego z sukcesem zaproponowaliśmy mediom temat ubezpieczeń komunikacyjnych, a konkretnie odszkodowań, w kontekście zmiany opon na zimowe. Przy OC i assistance nie ma wątpliwości – polisa zadziała, jeśli w zimie kierowca jeździe na oponach letnich. Ale przy AC? Ubezpieczyciel może zakwalifikować to jako tzw. rażące niedbalstwo. Warto wspominać o tym klientom! Poczytajcie teksty na ten temat – publikacji udało nam się „wyprodukować” naprawdę dużo.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 września 2016

Mówi się w branży..

Czytaj dalej
Strefa Agenta 22 stycznia 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 29 kwietnia 2020

Konkurs Kubańskie Klimaty

Czytaj dalej
Strefa Agenta 14 września 2016

Niezbędnik współczesnego agenta

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę