Media o nas – listopad 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 30.11.2018, w kategorii:

Działo się, działo… – tak w największym skrócie można podsumować listopad. Ostatnich kilka tygodni było pod względem mediowym naprawdę intensywnych. I różnorodnych, bo na łamach tytułów branżowych, ogólnopolskich i lokalnych pojawialiśmy się zarówno w wątkach firmowych i personalnych, jak i produktowych.

W listopadzie do zespołu Superpolisy dołączyła Anna Bernacka-Matras, która objęła w naszych strukturach stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Sprzedaży. Do jej obowiązków należą: wsparcie i rozwój multiagencji w kanale agencyjnym i bancassurance oraz wzmacnianie relacji z kluczowymi partnerami. To głośny transfer na rynku ubezpieczeniowym – Anna w ostatnich latach zajmowała kierownicze stanowisko w ERGO Hestii – o którym chętnie napisały media adresowane do branży – Gazeta Ubezpieczeniowa czy Dziennik Ubezpieczeniowy.

Poza tym mieliśmy okazję wystąpić w wiodącej roli w przygotowywanym raz w roku, największym zestawieniu cen polis komunikacyjnych, jakie publikowane jest przez polskie media. Na zlecenie Rzeczpospolitej nie tylko opracowaliśmy bardzo kompleksowe wyliczenia, ale i obszernie je skomentowaliśmy. Polecamy Waszej uwadze te materiały!

Oprócz tego z sukcesem zaproponowaliśmy mediom temat ubezpieczeń komunikacyjnych, a konkretnie odszkodowań, w kontekście zmiany opon na zimowe. Przy OC i assistance nie ma wątpliwości – polisa zadziała, jeśli w zimie kierowca jeździe na oponach letnich. Ale przy AC? Ubezpieczyciel może zakwalifikować to jako tzw. rażące niedbalstwo. Warto wspominać o tym klientom! Poczytajcie teksty na ten temat – publikacji udało nam się „wyprodukować” naprawdę dużo.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Jak się zmienią obowiązki sprzedawców polis?

Jak się zmienią obowiązki sprzedawców polis?

Po odszkodowanie do biura podróży

Po odszkodowanie do biura podróży

Brak „zimówek” a odszkodowanie

Brak „zimówek” a odszkodowanie